Home Altcoin Basic Attention Token (BAT) Coinbase’de listelendi ama fiyatı korkunç düştü! İşte sebebi:

Basic Attention Token (BAT) Coinbase’de listelendi ama fiyatı korkunç düştü! İşte sebebi:

Basic Attention Token (BAT) Coinbase’de listelendi ama fiyatı korkunç düştü! İşte sebebi:

brave
0

Bir çok insan Basic Attention Token’dan ümitli olmasına rağmen, piyasanın gerçekleri kendini gösteriyor. Coibase borsası tarafından BAT’ın listeleceği duyurulmasıyla birlikte kripto para biriminin fiyatında müthiş yükselme oldu. Ve bugün Basic Attention Token (BAT) Coinbase’de listelendi ama fiyatlar dikey şekilde birden düştü! Aslında beklenen tam tersiydi. 


Basic Attention Token (BAT) Coinbase’de listeye girdi

Bir kaç haftadır düzenli çıkışın yerini, keskin düşüş almış görünüyor. Bu ileride tekrar fiyatların yukarıya çıkmayacağı anlamına gelmiyor ancak Basic Attention Token‘ın mevcut değerini gerçek değeri olarak kabul edebiliriz.

Haberin hazırlandığı an itibariyle, son 24 saat içerisinde BAT fiyatında -18,98 düşüş gerçekleşmiştir. Tüm piyasanın düştüğünü de göz önüne alırsak, şu sıralar kripto para birimleri için işlerin pek de iyi gitmediğini söyleyebiliriz.

Basic Attention Token (BAT) coinbase’de listendikten sonraki görüntüsü!

Asıl soru şu: Diğer kripto para birimlerinde küçük düşüşler meydana gelirken BAT fiyatının bu kadar düşmesinin gerekçesi ne olabilir?

Cevabı çok basit: Bir duyuru yapıldığı zaman genellikle kripto tacirleri tarafından beklenti satın alınır. Ve duyuru gerçekleşesiye kadar beklenti diğer yatırımcılar tarafından beklenti yayılır ve ve duyurunun gerçekleştiği zaman yada yakın zamanda beklenti satılır. Bu da varlığın değerinde düşmeye sebep olur. Bu söz konusu Altcoinler olunca alışık olmadığımız bir durum değil.

Basic Attention Token’ın şu anki  fiyat trendine karşın, ümidini kaybetmeye gerek yok. Bu tarz fiyat hareketleri bu piyasanın bir gerçeği. Şu an BAT fiyatı gerçek değerine ulaşmış görünüyor. Şu anki durum can sıkıcı olsa da, mevcut görüntü kısa zaman içerisinde değişebilir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave