Anasayfa Altcoin Böylesi kripto para tarihinde görülmedi, tam 125 milyon dolarlık Stellar Airdrop!!!
koinmedya_brave

Böylesi kripto para tarihinde görülmedi, tam 125 milyon dolarlık Stellar Airdrop!!!

Böylesi kripto para tarihinde görülmedi, tam 125 milyon dolarlık Stellar Airdrop!!!
0

Kripto cüzdan sağlayıcısı Blockchain, kripto para tarihinde şu ana dek eşine rastlamadığımız kampanyaya hazırlanıyor. Firma tam 125 milyon dolarlık Stellar Airdrop dağıtacak.


Tam 125 milyon dolarlık Stellar Airdrop!!!

Firma, Blockchain cüzdanı sahiplerine 125 milyon dolar değerinde yaklaşık 500 milyon XLM tokenı dağıtacak. Bu inanılmaz bir rakam. Bugün açıklanan duyuruya göre, katılımcılar tokenlarını bir hafta içerisinde cüzdanlarında görecekler. Her cüzdanlara gönderilen XLM adeti firma tarafından ifşa edilmeyecek.

Bu haber ile birlikte Stellar, Blockchain firmasının airdrop programı çerçevesinde ilk ortağı oldu. Blockchain firmasının CEO’su Peter Smith Stellar ağının seçilmesinin temel nedenleri, ölçeklenebilirliği, aktif bir topluluğa ve büyüyen bir eko-sisteme sahip olmasını gösterdi.

Dışarıdan bakınca, bir firmanın müşterisini arttırmanın en etkili yolunun airdrop düzenlemek gibi olduğu düşünebilir. Ancak Smith, bu konuda firmanın odak noktasının daha farklı olduğunu söyledi.

Firma böylesine devasa bir airdrop düzenleyerek, kripto kullanıcıların cüzdanların daha çok kullanılmasını sağlayarak kullanıcıların cüzdanların ne kadar fonsiyonel olduğunu farketmesini sağlamak olduğunu belirtti.

“Kriptoların son 5 yılına baktığımda, benim en sevdiğim şeylerden biri, kullanıcıların eline 20 dolar değerinde kripto vermekti. Böylelikle kullancı ilk işlemlerini gerçekleştirdiklerinde ellerindeki kriptonun gücünü hissetmişti. Bugünde yaptığımız aynı şey aslında. Milyonlarca insana kriptolar ile ilk işlemini gerçekleştirmek!

Stellar Geliştirme Fonu kurucu başkanı Jed McCaleb, airdrop‘ların dijital ekonomiye giden yolda mihenk taşı olduğunu söyledi. Sözlerine şöyle devam etti:

Airdrop düzenlemek, kripto ile tanışmamış insanlara en sağlam davetiye niteliğinde. Blockchain firmasıyla çalışarak daha fazla dinamik kullanıcıya ulaşacağız. Hesaplarımıza göre 125 milyon dolar değerindeki XLM, 30 milyon cüzdana dağıtılacak.

koinmedya_brave
X