Home İnceleme İco Sponsorlu Makale Tron Koineks borsasında listeleniyor…!!!

Tron Koineks borsasında listeleniyor…!!!

Tron Koineks borsasında listeleniyor…!!!

brave
0

Dünya çapında önemli ölçüde yatırımcı kitlesine sahip ve hızlı büyüme ile kripto para borsasında ilk 10’a girmeyi başarmış Tron, Türkiye’nin en hızlı büyüyen kripto para borsası www.koineks.com’da listeleniyor.


Tron Koineks borsasında listeleniyor!!

Tron ilk kez bir Türk Kripto Para borsasını ve iş ortağını, Twitter hesabından duyurdu.

Yüz binlerce takipçiye sahip hesaplarından yapmış oldukları paylaşım ile Türkiye’nin Kripto Para ekosistemine yatırımcıların dikkatini daha fazla çekilmesini sağladı.

Tron (TRX) Justin Sun tarafından 2017 yılında kurulmuş Singapur merkezli kripto para projesidir. Tron, blokchain teknolojisiyle çalışan, açık kaynaklı, bir merkeze bağlı olmadan dünyanın her yerinden insanların kullanabileceği küresel bir eğlence platfromudur.

Ayrıca Tron, sosyal medyayı, içerik yönetimini, online oyunları, poker gibi online casino uygulamalarını tek bir platformda birleştirmek için çalışır.  Ödeme, depolama, geliştirme ve kredi paylaşımını online eğlence düşkünü kullanıcıların kolay işlem yapması için tasarlanan Tron’un  temel amacı dünya genelindeki online eğlence meraklılarına engelsiz ödeme şansı sunmaktır.

Böylece Tron, TRX’i evrensel para birimi yaparak küresel eğlence ekonomisinin verimliliğini artırmak için kullanmayı hedeflemektedir. Eylül 2017 yılında piyasaya çıktıktan sonra Kasım ayı ortasında, TRON’un fiyatı 0,002043 $ olmuştur.

Tron Aralık 2017’de 0.04138 $ ‘lık bir değere sahip olarak  % 2.000 ‘lik sıçrama gerçekleştirmiştir. 8 Ocak 2018 itibariyle, marketteki hacmi $11.594.102.009 USD olan Tron küresel piyasada 10. sıraya yerleşmiştir. TRON’un pazar kaynağı 65 milyon TRX iken toplam tedarik 100 milyon TRX’dir. Ayrıca Tron 2018 yılı yarısında Bittorrent’I satın alarak dünyadaki popülerliğini arttırmıştır.

Koineks, 2017 yılında Faruk Fatih Özer tarafından Türkiye’de kurulmuş kripto para borsasıdır. Kurulduğu dönemde 5 farklı kripto para birimiyle kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan Koineks bugün 12 farklı para birimi sunarak kullanıcıları ile buluşmaktadır.

Ayrıca Koineks, kullanıcılarına çeşitli ödeme yöntemleri sunmaktan kaçınmıyor. Bugün adını Türkiye’nin en büyük kripto para borsaları arasına taşıyan Koineks küresel piyasalarda söz sahibi olabilmek için Tron’u bünyesine katarak adımlarını güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave