Home SMS ile Ripple (XRP) Gönderimi Artık Mümkün

SMS ile Ripple (XRP) Gönderimi Artık Mümkün

SMS ile Ripple (XRP) Gönderimi Artık Mümkün


0

SMS ile Ripple (XRP) gönderimi artık mümkün. Ripple dün bankaların ve kurumların ilgisini çekebilmek için yeni bir reklam yayınladı. Reklamda Ripple altyapısı sayesinde paranın bir uçtan diğer uca bir uçaktan çok daha hızlı bir şekilde hareket edebildiği resmedildi. Ayrıca XRP gönderiminin artık kısa mesajla mümkün olabildiği de vurgulandı!!!


Ripple’ın Yeni Reklam Filmi

 

Ripple şirketi vizyon büyütmeye devam ediyor. Artık Ripple’ın hedefinde,  dünya çapındaki bütün bankalar var. Ve bu hedefe ulaşabilmek için bütün reklamcılık araçlarını kullanıyor. Bunların başında da reklam filmleri geliyor.

Ripple’ın yeni kısa filminde, Ripple, varlıkları, uçakta dahil olmak üzere, tüm vasıtalar ile gönderimini konu almış. Ancak hiçbiri Ripple altyapı hızının yanına bile yaklaşamıyor.

SMS ile Ripple (XRP) Gönderimi Artık Hayal Değil

 

Dünya çapında giderek daha fazla banka, sınır ötesi para transfer işlemleri için Ripple’ı kullanmaya başladı. Ve bir çok bankada hala bu teknolojiyi test ediyor. Anlayacağınız Ripple yazılımları giderek daha popüler hale geliyor. Ripple da yaşanan bu olumlu gelişmeler sayesinde insanların Blockchain teknolojisine ve kripto paralara ( özellikle XRP) olan adaptastonu artıyor.

Bu arada, kurulan yeni bir platform, cep telefonu kullanıcılarının kısa mesaj yolu ile XRP’yi, dünyanın her yerine gönderebilmelerinin önünü açtı. Platform kayıt gerektirmeksizin kullanıcılarının XRP’yi saniyeler içinde istediği yere göndermesine izin veriyor:

‘’XRP gönderdiğinizde, siz ve alıcı kısa bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Alıcıya bir kod gidecek ve o kodla XRP’sini istediği yere aktarabilecek. Hatta bu yolla çevrenizde daha önce hiç kripto para deneyimi olmayan kişilere varlık gönderip onların da bu teknolojiyle tanışmasına vesile olabilirsiniz.’’

Proje bağımsız XRP geliştirici WieseWind tarafından geliştirilmiştir. Şu anda, platform hala genel beta sürümünde olduğu çalışmaktadır. Bu yüzden hatalar ve kesintiler ile karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz mağğdur olmamanız için sistemin biraz daha oturmasını beklemenizdir.

Kısa Bir XRP Analizi

XRP’nin fiyatı son 24 saattir yanlara doğru seyretmeye devam ediyor. 0.46 dolar ve 0.44 dolar arasında gidip geliyor. Büyük fonlara sahip traderlar bu uzun soluklu yancıl hareketler sayesinde iyi kar marjları elde edebilirler. Fakat terste kalmamanız için şansınızı fazla zorlamayın ve aç gözlü olmayın. 3-5 al sattan sonra pozisyonunuzu koruyun. XRP fiyatı her an aşağı ya da yukarı hareketlere başlayabilir.

XRP sms platformuna ulaşmak için tıklayınız.

Dipnot: Sizde ilerde SMS ile Ripple (XRP) gönderimi yapmayı düşünür müsünüz ?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya