Home Altcoin Ripple (XRP) ACI Worldwide İle Görüşüyor mu? Bu Görüşme Gerçek mi?

Ripple (XRP) ACI Worldwide İle Görüşüyor mu? Bu Görüşme Gerçek mi?

Ripple (XRP) ACI Worldwide İle Görüşüyor mu? Bu Görüşme Gerçek mi?

brave
0

Ripple (XRP) ACI Worldwide ile görüştüğü iddiası ACI Worldwide kaynaklarından öğrenildi. ACI Worldwide dünya çapında 5’in üzerinde e-ödeme için yetki veren 100’den fazla organizasyon için e-ödeme yapan çok amaçlı ödeme şirketi. Ripple’ın gerçek zamanlı ödeme sistemini desteklediği haberi gelişmeler doğru ise Ripple açısından oldukça önemli.


ACI Worldwide Platformunda yaklaşık 14 trilyon dolarlık menkul kıymet ve ödeme işlemleri gerçekleştiriyor. Kendi platformuna 1.000’in üzerinde global tacir, arabulucu şirket ve finansal kuruluş bulunduran çok önemli bir şirket.

ACI Worldwide küresel SWIFT trafiğinin yaklaşık % 9’unu ve ABD’deki trafiğin ise yaklaşık yüzde 30’unu sağlıyor. SWIFT’in küresel ödeme girişimini (gpi) kullanmak isteyen bankalara seçkin hizmetler sunduğunu da kullanıcılar tarafından belirtildi.

Ripple ‘abakan yönüyle ACI hakkında şunu söyleyebiliriz, dünyanın dört bir yanındaki gerçek zamanlı ödeme planları ve platformları destekliyor. Bankaların SWIFT FIN, gpi, DLT (ör. Ripple ), havale ve anında ödemeleri desteklemek için Ripple’ın gerçek zamanlı ödeme Sistemini uygulayabilir. Ripple (XRP) ACI Worldwide görüşmesi Ripple açısından çok önemli bir gelişme.

Ripple, son zamanlarda büyük firmalar ve bankalarla önemli kazanımlar elde etti. Ripple’in xRapid’inin diğer araçlarla piyasaya sürülmesiyle, Ripple çok hızlı şekilde büyüyor ve sınır ötesi ödeme sektöründe beklentilerin ötesine geçiyor.
Şu anda bankaların bazıları ödeme işlemlerinde maliyeti azaltmak için ve daha hızlı ve güvenli olduğu gerekçesiyle Ripple araçlarını kullanmaya başladı.

Ripple (XRP) ACI Worldwide İki Dev Şirket

Ripple (XRP) ACI Worldwide arasındaki adı henüz konmamış ilişki, Blockchain tarihini göz önünde bulundurursak eşine az rastlanır türden. ACI Worldwide ve SWIFT, kesintisiz ödemelerde birbiriyle bağlantılı iki ortak.

Ripple ve SWIFT’in SIBOS Konferansı sırasında ortaklık için açıklama yapılacağı şeklinde bir rivayet de vardı. Fakat iki taraf arasında konuya ilişkin bir açıklama gelmediği için şuan bu iddia söylentiden ibaret kaldı. Buna ilaveten SWIFT, müşterilerinin Ripple’ın Dağıtılmış Defter Teknolojisi için herhangi bir hazırlık içerisinde olmadığını da belirtti.

Ripple ( XRP) Altı haftadır sürekli artış eğiliminde. 12 Eylül’de 0.25 dolardı ve o zamandan beri % 80’den fazla büyüdü. Yazımızı yazarken Ripple değeri 0.47 dolar seviyelerindeydi.

Kaynak: https://todaysgazette.com/aci-worldwide-with-customers-executing-14-trillion-daily-transaction-supports-ripple-xrp-news/

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave