Home Altcoin Ripple (XRP) 2019’un Gerçek Yıldızı mı Olacak?

Ripple (XRP) 2019’un Gerçek Yıldızı mı Olacak?

Ripple (XRP) 2019’un Gerçek Yıldızı mı Olacak?


0

Ripple (XRP) 2019’un gerçek anlamda parlayan yıldızı olacak. Kripto para birimleri dünyasında, Ripple (XRP) şimdi Bitcoin’den sonra en değerli dijital varlık olarak kabul edilebilir. (Ethereum hala ikinci sırada ancak pozisyonu ciddi tehlikede görünüyor). 2018’in başında piyasa değeri 100 milyar ABD dolarını aştı.


Ripple (XRP) 2019’un Gerçek Yıldızı Olabilir

Sıkışık bir ayı piyasa eğilimini göz önünde bulundurursak, son birkaç hafta içinde, Ripple’ın XRP fiyatları neredeyse hiç yavaşlama belirtisi göstermeyerek% 300 oranında patladı.

Finans sektöründeki büyük kurumlarla olan iş ilişkisi ve ortaklık ilişkisi nedeniyle, Ripple Kripto para birimi alanında diğer rakip platformları son dönemde alt etmeyi başardı. Kripto para ve Blockchain teknolojisiyle (XRP) Ripple dünyanın her yerindeki büyük organizasyonlar ve işletmelerle olan çalışma ilişkilerine atfedilen meşruiyet atmosferine sahip. Ripple (XRP) 2019’un gerçek anlamda adından en çok söz ettiren Coini olacak.

Ripple ‘ın Tutarlı Büyümesi

Şirketlerin ve finans kurumlarının sayısına baktığınızda, Ripple protokolünü kullanmaya başladılar. Müşteri portföyünün sürekli olarak yükseldiğini görüyoruz. Ve müşteri portföyündeki ve popülaritesindeki artışla, Ripple’in kullanımının da sürekli yükselişte olduğunu kabul etmek zorundayız. Ripple’ın Blockchain’inin giderek artan kullanımı Ripple (XRP) 2019’un gerçek yıldızı olacak dedirtiyor.

Ripple CEO’su ve lideri Brad Garlinghouse’a göre, Ripple’in Kripto para piyasası ve Blockchain teknolojisindeki gerçekci uygulamaları şirketi avantajlı pozisyona getiriyor. Ripple Küresel ödeme sistemlerinden oluşan bir platform yaratmaya çalışıyor. Finans kurumlarının ve işletmelerin neredeyse anlık hızlarda çözümlemelerini dünyaya aktarabilmeleri için günün her saati çalışıyor. Ripple (XRP) 2019’un gerçek anlamda yıldızı olabilir.

Şu anda, Ripple, Suudi Merkez Bankası, Banco Santander ve İngiltere Bankası gibi prestijli finans kurumlarını içeren 500’den fazla kurumla ortaklık anlaşmaları imzaladı. Brad’e göre, bir para birimi ve Blockchain teknolojisi olarak gerçek bir uygulama olduğu için Ripple, uzun vadede kabul görecek.

Ripple gerçek uygulaması sayesinde devam eden kripto-para çılgınlığının kurbanı olmayacak, Ripple güçlü bir şekilde yoluna devam edecek.

Ripple: Bitcoin’den Sonra İkinci En Önemli kripto Para Birimi

Kripto para piyasa analistlerinin çoğu bir konuda hem fikir. Ripple yeni yüksek değerler ve yeni zirveler oluşturamaz fakat mevcut piyasa kapitalizasyonunu da göz önünde bulundurursak İyi bir yatırım fırsatı.
Ripple misyonu gereği dünyanın her yerinden marquee adındaki müşterileri sürekli olarak artan müşteri portföyüne katıyor. Ayrıca birçok banka ve finans kurumu, Ripple’ın teknolojisini dünyanın bir yerinden diğerine aktarmak için kullanıyor.
Şu konuda hepimiz hemfikiriz ki Ripple Kripto para birimlerinin arasında şuan hak ettiği değerin altında bir değerde. Fakat gelecekte Ripple’ın yeni müşterileri platformuna ekleyerek piyasadaki büyüklüğünü ve değerini arttırmasını bekliyoruz.
Geçtiğimiz hafta sanal kredi sağlayıcısı Nexo, XRP’yi platformun hızlı kripto kredileri için teminat seçeneği olarak ekleme kararını açıkladı. Kullanıcılar artık Ripple varlıklarını teminat göstererek diledikleri krediye hızlı bir şekilde ulaşabilecek. Ripple (XRP) 2019’un Gerçek Yıldızı olacak.

Nexo Ripple Ortaklığı

Nexo, dünya çapında ünlü bir firmadır. XRP’yi teminat olarak kabul eden ilk borç verme şirket, 40’tan fazla fiat para biriminde müşterilerine hizmet vermektedir.
Ayrıca, kısa bir süre önce, kripto borsa Changelly, şirket platformunda XRP coinleri ve fiat paralarını takas etmek için kapılarını açma kararını kamuoyuna duyurdu.
Changelly, kullanıcıların kredi ve banka kartları ile seçilen kripto paraları satın almalarına izin verdiğini söyledi. Bu demek oluyor ki, Changelly kullanıcıları artık birkaç tıklamayla Ripple’ın XRP Tokenlerini birkaç dakika içinde satın alabilirler.

Kripto para piyasasında adından en çok söz ettiren platform olan Ripple (XRP) 2019’un Gerçek Yıldızı olabilecek mi bunu zaman gösterecek. Gelişmeleri bizimle takip edin.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya