Home Altcoin Ripple Fiyatı Artar mı?

Ripple Fiyatı Artar mı?

Ripple Fiyatı Artar mı?


0

Ripple fiyatı artar mı? Neden beklenen değere bir türlü ulaşamıyor? Piyasadaki bazı kripto para birimleri için umut verici gelişmeler olmasına rağmen durgunluk devam ediyor.


Ripple Fiyatı Artar mı? Direnç Kırılacak mı?

XRP fiyat olarak bir süredir 0.46 $ civarında seyretmeye devam ediyor. Ancak 0.5 $ seviyesine götürecek olan  olan itici gücün şu anda yeterli olmadığı görülüyor. Görünüşe göre birçok kripto paranın değeri çok uzun bir süredir baskı altında. Bunun başlıca sebebi Bitcoin’in beklenen atağı yapamamış olmasıdır. Ancak çoğu alt koine olan ilgi de her geçen gün azalıyor. Bunlardan dolayı çok sıkıcı bir pazar oluştu ve itici   momentum yakın zamanda dönmeyebilir.

Önümüzdeki haftalarda, XRP fiyatı, tekrar 0.5 dolar seviyesine ulaşıp yeni bir destek seviyesine dönecek gibi görünüyor. Şimdiye kadar bu durum gerçekleşmedi. Çünkü yukarı yönlü itici güç, yatar seyir ve düşüş eğilimi ile karşılaşıyor. XRP fiyatının, bu düşük değeri görmesi için hiç bir sebep yok. Şaşırtıcı bir şekilde, son birkaç günde dolaşımdaki tedarik birkaç yüz bin kadar artmıştır.

Sosyal medyaya baktığımızda, Ripple teknolojisinin doğru bireyler tarafından büyük ilgi çektiği açıktır. Daha spesifik olarak, NAB ve Westpac artık projenin küresel ödeme ağının bir parçası. Bu, Ripple’in birçok şeyi doğru bir şekilde gerçekleştirdiğini doğruluyor. Bundan XRP fiyatı doğrudan etkilemeyebilir. Ancak yine de çok kritik bir kilometre taşına işaret ediyor.

XRP Fiyatı Artar mı?

Her ay büyük bir açıklama ya da gelişme duyuran Ripple’in gösterisinden biraz yorulanlar var. Fakat, çoğu kripto para biriminin aylardır duyuracak bir gelişmesi olmadığı görülüyor. Kasım’ın Ripple ve XRP için ne getireceği belli değil, ama BlockHaven heyecanlı görünüyor.

Daha spekülatif bir habere göre, bazı yatırımcılar, XRP‘ye yenilenmiş ilgiyle bakıyor. Daha açık bir ifadeyle, gerçek bir fiyat değişikliğine yol açmamasına rağmen, yükselen bir trend görüyorlar. Yükselişin birkaç hafta boyunca neden gerçekleşmediği göz önüne alındığında, beklenmedik durumlar aniden olabilecek gibi görünüyor.

Şu anda XRP lehine olumlu gelişmeler oldukça fazla. Ticaret hacmi, bir süredir çok güçlü görünüyor. XRP, yatırımcılar ve spekülatörler arasında hala çok yüksek talep görüyor. Aynı zamanda, piyasada uzun bir süredir değeri düşük tutacak pek çok olumsuz baskı var gibi görünüyor. Piyasa için ilginç bir hafta devam ediyor. Ripple fiyatı artar mı? Bu sorunun cevabı henüz netleşmiş değil. Ama Ripple’daki hız kesmeyen gelişmeler ve beklentiler büyük sürprizler yapabilir.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
tags: