Home Altcoin Ralli Görmesi Kaçınılmaz Olan Altcoinler: EOS ve…!

Ralli Görmesi Kaçınılmaz Olan Altcoinler: EOS ve…!

Ralli Görmesi Kaçınılmaz Olan Altcoinler: EOS ve…!


0

Boğalar güç toplamaya çalışırken Altcoinler düz bir çizgide yollarına deva ediyor. XLM/USD, LTC/USD, ADA/USD ve EOS/USD pariteleri güçlü destek noktaları tarafından desteklenmektedir. Ralli görmesi kaçınılmaz olan Altcoinler Stellar, Litecoin, Tron, EOS ve Cardano !


Ralli Görmesi Kaçınılmaz Olan Altcoinler

EOS/USD Fiyat Analizi

Son zamanlarda EOS blockchain’inde 60,000 bireysel yeni kullanıcıya ulaşmıştır. Böylelikle %500 kullanıcı aktivitesinin artmasına yol açmıştır. İşin enteresanı tüm bu veriler, EOS plaftormunun tam da oldukça merkezi olduğu ve block yapısının çarpıldığı eleştirileri geldiği zamanda ortaya çıktı.

EOS/USD fiyatı hafta boyunca stabil kaldı. Geçtiğimiz hafta %0.6 düşüş ve %0.3 yükseliş gösterdi. Bu yüzden ince düzbir çizgide yolculuğuna deva ediyor. Piyasanın değişen yapısının gözardı etmeksizin EOS fiyatı yükseliş trendine girmek üzere. Eğer yükseliş gerçekleşirse ilk durak 7 dolar olacaktır. Eğer 4 doların altına düşmesi durumunda görüntü tamamen değişecektir.

LTC/USD Fiyat Analizi

LTC 50 dolar seviyesinde güçlü destek buluyor. Bu nokta Litecoin için oldukça önemli aşağı yönlü kırması durumunda LTC fiyatı 30 dolara kadar düşebilir. 55 dolar direnç noktasını aşarsa bir sonraki mola noktası 60 dolar eğer 60 doları da aşarsa 70 dolar ve 80 dolar kademeli mola alanlarıdır.

XLM/USD Fiyat Analizi

Dün XLM fiyatlarında bir toparlanma gördük. Grafiği incelemiz taktirde XLM fiyatları merkalı yatırımcılara bir fırsat sunuyor. Grafiğimiz yükseliş trendinde, 0.25 doları aşması takdirinde bir sonraki mola alanı 0.30 dolardır. Ancak 0.19 doların altına düşmesine durumunda 0.15 dolara kadar düşebilir.

TRX/USD Fiyat Analizi

Haberin yapıldığı an itibariyle TRX fiyatı 0.023 dolar seviyesindedir. TRX fiyatında 0.015 dolar seviyesinde çok güçlü bir destek noktası bulunmaktadır. Öte yandan ilk direnç noktası 0.027 seviyesidir. Bu direnç noktasını aşarsa 0.039 seviyesine kadar önü açıktır.

ADA/USD Fiyat Analizi

ADA fiyatı kısa zamanda iyi gelir elde etmek isteyenler için güzel bir fırsat sunuyor.

Satın al: 7 cent

Sat : 9 cent

Sell Stop: 6.8 cent

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
tags: