Home Altcoin Ethereum Classic- EOS- Ripple Günlük Fiyat Analizi

Ethereum Classic- EOS- Ripple Günlük Fiyat Analizi

Ethereum Classic- EOS- Ripple Günlük Fiyat Analizi

brave
0

Ethereum Classic- EOS- Ripple günlük fiyat analizi ile karşınızdayız. Bitcoin’den umduklarını bulumayan yatırımcılar altcoinlere yöneldi özellikle de ETC,EOS ve XRP’ye. Bakalım burada umduklarını bulabilecekler mi ?


Ethereum Classic- EOS- Ripple Günlük Fiyat Analizi

 

Kripto para piyasaları son birkaç haftadır çok dar bir aralığa sıkışmış durumda. Bu konsolidasyondan kurtulmak için güçlü bir katalizöre ihtiyaç duyuluyor. Bakalım teknik göstergelerimiz bizlere piyasaların son durumları hakkında neler söyleyecek. Şimdi sırayla kripto paralarımızı inceleyelim.

Ethereum Classic

Ethereum Classic, geçtiğimiz birkaç hafta içinde olumlu gelişmeler kaydetmişti.

Morgan Stanley eski Başkan Yardımcısı Donald McIntyre ETC hakkında yatırımcıları heyecanlandıracak cümleler kurdu:

 ”ETC’nin kripto sektöründe son derece değerli bir varlık olduğunu düşünüyorum. Kripto para pazarında kendisini inanılmaz bir şekilde konumlandırmış bulunuyor.’’

Ethereum Classic- EOS- Ripple Günlük Fiyat Analizi

ETC / USD çifti, yaklaşık bir buçuk aydır 9,5 dolarlık güçlü desteğe yakın işlem görüyor. Bu, kritik bir destek seviyesidir çünkü geçen yılın Mayıs ayından beri ikna edici bir şekilde aşağı yönlü kırılmamıştır. Ancak ayılar bu piyasayı aşağı yönlü kırarsa bir sonraki destek seviyesi 5.2 dolardadır.

Yukarı yönlü harekete baktığımızda ise 11.883 doların üzerinde bir hareket bizleri 14.5 dolar seviyesine kadar yükseltecektir. 14.5 dolardan sonraki hedefse 19 dolardır.

EOS

Tether’i yasaklayan EOS, son yedi gün içinde en iyi performans gösteren kripto para oldu.

Bir kripto para cüzdanı olan Freewallet, kullanıcıların tüm işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekleri yeni bir EOS cüzdanının yayınlandığını duyurdu. Bu haberle birlikte, EOS ağı benzersiz bir hareketlilik gösterdi ve 60.000 aktif hesap rekorunu kırdı. Bakalım EOS’daki bu yüksek popülerlik fiyatların daha da yükselmesini sağlayacak mı?

Ethereum Classic- EOS- Ripple Günlük Fiyat Analizi

Ripple

Ripple Şirketi, 2018!in üçüncü çeyreğinde 163.33 milyon dolar değerinde XRP sattığını bildirdi. Bu rakam, bir önceki çeyreğe göre %122 artış anlamına geliyor. Ripple ayrıca, bir ödeme ağı olan RippleNet’e liderlik etmek için Google’ın zengin iletişim hizmetleri (RCS) başkanı olan ürünlerin başkan yardımcısı Amir Sarhangi’yı işe aldı.

Bu olaylar fiyatını nasıl etkiledi?

Ethereum Classic- EOS- Ripple Günlük Fiyat Analizi

Ripple bugünlerde güçlerini topluyor yukarı yönlü uzun soluklu bir yükselişle beraber Ripple XRP fiyatı 0.96 doları ardından da 1.22 doları görebilir

Aşağı yönde ise, 0.37185 dolarlık desteğin altında bir kırılma fiyatın, 0.25300 dolarlara kadar gerilemesine neden olabilir.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave