Home İnceleme Satoshi Nakamoto, Türkiye’nin İlk Global Borsası Felixo’nun Açılışı İçin Geliyor…

Satoshi Nakamoto, Türkiye’nin İlk Global Borsası Felixo’nun Açılışı İçin Geliyor…

Satoshi Nakamoto, Türkiye’nin İlk Global Borsası Felixo’nun Açılışı İçin Geliyor…


0

Bugüne kadar Türkiye’de birbirinin benzeri bir çok kripto para borsası ortaya çıktı. Türkiye’nin ilk borsalarının dahi global manada bir varlık gösteremediği dikkate alındığında bu konuda ciddi bir vizyon eksikliğinden bahsetmek mümkün. Fakat 30 Ekim’de yayına alınacak olan Felixo borsası çok önemli girişimciler tarafından tam bir global vizyonla yayına giriyor.


Satoshi Nakamoto Türkiye’de

Kripto para piyasasına yeni bir soluk getirecek olan Felixo bugüne kadar ciddi bir rekabet yaşamayan geniş bir sahada rekabetsizliğin verdiği avantajı sonuna kadar kullanan mevcut borsaları ciddi rahatsız edecek gibi görünüyor. Daha ilk andan itibaren mevcut borsalarda olmayan özelliklerle hayata geçirilen Felixo doğrudan global rekabet hedefiyle hayata geçiriliyor. Hayata geçtiği ilk dönemi ön lansman periyodu olarak değerlendiren borsa yol haritasında belirlediği global pazarlara açılışını ise asıl lansmanı olarak görüyor. Bu nedenle sessizce hazırlıklarını yaptığı bu dönemi 30 Ekim’de İstanbul Ataşehir Sheraton otelde çok önemli katılımcılarla birlikte başlatıyor. Bunlardan biri olan Satoshi Nakamoto açılış konuşması yapacak.

Dünyanın Önemli Kripto Para Figürleri Bir Arada

Amerika, İsviçre, İngiltere, Çin, Japonya ve Rusya’da hizmet veren blockchain projeleri, Man Coin, Pavo Coin ICO, Curaizon ICO, Modül ICO ve ICO BOX’ın Ceo ve diğer yöneticileri de programa katılacaklar.

Katılımcılar arasında Satoshi Nakamoto olduğu düşünülen önemli bir figürün de katılacağı etkinlik için yurt içi ve yurt dışından çok önemli davetliler bulunuyor. Bu önemli konuklardan ünlü ekonomist Şant Manukyan kripto paraların geleceğine dair bir konuşma yapacak.

Felixo En Yüksek Güvenlik Teknolojileriyle Global Rekabete Hazır

Yüksek güvenliğe önem veren Felixo Exchange 3.parti firmalardan hizmet almadan, Türkiye’de ilk, dünyada sayılı olan soğuk cüzdan yazılımlarını oluşturarak kullanıcıların varlıklarını daha güvenli ortamda tutuyor.

Referans linkiyle kullanıcılarına pasif gelir sağlayan Felixo, 30 Ekim itibariyle kimlik doğrulaması yapmış kullanıcılarına 1 Milyon TL değerinde airdrop dağıtacak. Ayrıca borsa işlemlerden elde ettiği gelirlerini sürekli olarak kullanıcıları ile paylaşacağı bir gelir ortaklığı modeli sunuyor.


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?