Home Altcoin Ontology (ONT) Yeni Ortaklık Duyurusu Fiyatları Yukarıya Taşıyabilir

Ontology (ONT) Yeni Ortaklık Duyurusu Fiyatları Yukarıya Taşıyabilir

Ontology (ONT) Yeni Ortaklık Duyurusu Fiyatları Yukarıya Taşıyabilir


0

Ontology (ONT) yeni ortaklık duyurusu şu aşamada stabil görünen kripto piyasasında Coin’in yönünü daha da yukarı seviyelere doğru çıkarabilir. Shufti Pro ile olan yakın işbirliğini takip eden son iki hafta içinde Ontology (ONT), istikrarlı bir artış gösterdi. Ekim 2018’in başlarında Ontology Network, müşterilerine Ontology Blockchain tabanı ile uyumlu Know Your Customer (KYC) / Kara Para Aklamayı Önleme (AML) çözümlerini müşterilerine sunmak için Shufti Pro ile bir ortaklık duyurdu.


Ontology (ONT) Yeni Ortaklık Detayları

Ortaklık, kripto para biriminin güven ekosistemini geliştirmeyi hedeflediğinden, bu ortaklık kripto tacirleri ve yatırımcıların heyecanını arttırdı. Token hemen hemen % 8 oranında artış gösterdi. ONT, Eylül ayı ortasından bu yana en en yüksek seviyesi olan 2.15 $ ‘civarını gördü.

Ontology (ONT) yeni ortaklık kapsamında sunulacak olan sanal kimlik temelli hizmetler, piyasalara daha fazla müşteri çekmek için farklı yollar arayan sektörlere erişimi kolaylaştıracaktır.

Shufti Pro CEO’su Victor Fredung şu açıklamalarda bulundu:

Yeni ve yenilikçi Blockchain teknolojisinin en yeni Cutting Edge İD ve kimlik doğrulama teknolojisiyle birleştiriyoruz. Bunların kullanımının küresel iş operasyonları için güçlü bir kombinasyon olduğuna inanıyoruz.

Ontology (ONT) müşterilerin kimlik doğrulamasını geliştiriyor ve sürekli ilerleme kaydetmekte. Bu da müşterilerin doğrulayabilecekleri ve kullanabilecekleri çok yönlü kimlikler üretmelerini sağlamakta.

Ontology (ONT) kurucularından Andy Ji, şöyle konuştu:

Blockchain teknolojisinin ortaya çıkışı, potansiyel ve gelecek vaat eden çözümleri keşfetmek için fırsat oluşturuyor.

CoinMarketCap verilerine göre Ontology en değerli 25’inci coin. Değeri de yaklaşık 356,24 milyon dolar seviyesinde.

Şirket yakın zamanda bir KYC uyumluluk hizmeti sağlayıcısı olan 4Stop ile işbirliği yaptı. Ontology (ONT) yeni ortaklık, OND’nin 4Stop’un KYC hizmetlerinden yararlanma protokolüne yardımcı olacak sanal kimlik hizmetleri sunmakla ilgili. Ayrıca, Ontology, geçtiğimiz ay Blockchain uygulama düzeyinde bir iletişim ağı ekosistemi oluşturmak için TOP Network ile işbirliği yaptı.

Bununla birlikte şirket, KYC hizmetleri ile yetinmedi. Eylül 2018’de müzik sektörünü merkeziyetsiz Blockchain şirket Muzika ile birlikte çalıştı. Ontology (ONT) yeni ortaklık ile onlayn işletmelerde daha geniş çapta kabul edilmeyi ve aracıları ortadan kaldırmayı öngörüyor.

Son Hafta ONT Fiyat Analizi

Ontology, 26 Ekim’de saat 9: 00’da son 24 saatlik periyotta ABD dolarına karşı % 1,4 lik düşük değerde kaldı. Kripto para, 356,24 milyon dolarlık toplam piyasa sermayesine sahip. Kripto borsalarında son 24 saatte yaklaşık 15.82 milyon dolar değerinde işlem gördü. Geçen hafta, ONT ABD dolarına karşı % 5 lik değerde idi. Bir ONT coin şu anda Koinex ve OKEx gibi büyük borsalarda 1,72 $ veya 0.00026702 BTC seviyesinden işlem görüyor.

ONT Coin Öngörüleri ve Fiyat Tahminleri 2018, 2020

WalletInvestor, Ontology (ONT)’nin 2018 yılı sonuna kadar 5.04 $ değerleneceğini öngörmekte. Ontology (ONT) yeni ortaklık gibi gelişmeleri de göz önünde bulundurursak, şirketin tahminlerine göre Coin, sene boyunca değer kazanacak. Bu arada değerinin 10 dolara ulaşamayacağının da altını çiziyorlar.

Treading Beast”in tahmini ise şöyle:, Coin 2018’in bitiminden önce 2.90 ile 4.27 dolar arasında bir değerde olacak. Şirket ayrıca, 2020 yılı sonunda ONT’nin 518.89 $ ile 763.07 $ arasında değer kazanacağını da belirtiyor.

Son olarak, Coin Switch ONT’nin 2019 Ekimine kadar 33,5 dolar. Beş yıl sonra da 137.6 dolar civarında olacağını tahmin etti.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
tags: