Home Altcoin Dev Transfer: Ripple (XRP) Google’ın Önemli İsmini Başkan Yardımcısı Olarak Atadı!!!

Dev Transfer: Ripple (XRP) Google’ın Önemli İsmini Başkan Yardımcısı Olarak Atadı!!!

Dev Transfer: Ripple (XRP) Google’ın Önemli İsmini Başkan Yardımcısı Olarak Atadı!!!

0
“sportsbet”

Ripple (XRP) Google’ın önemli ismini başkan yardımcısı olarak işe aldı. Bu da Ripple (XRP)’nin son dönemde yaptığı transferlerden en çarpıcısı. Peki kim bu Google’ın önemli ismi?


Son Dakika!!! Ripple (XRP) Google’ın Önemli İsmini Kadrosuna Kattı!!!

SAN FRANCISCO (Reuters) – Blockchain teknolojisi girişi Ripple Labs Inc Cuma günü Reuters’e, Google’ın yeni bir kablosuz mesajlaşma sistemini kullanıma sunan Amir Sarhangi’yı üretimden sorumlu başkan yardımcısı olarak işe alındığını doğruladı. Ripple (XRP) Google’ın önemli ismini kriptoparalar için şu kritik dönemde kadrosuna katmakla kipto dünyasında rakiplerine karşı muazzam bir hamle yapmış oldu.

Teknik analiz için ayrıca bu haberlere de bakabilirsiniz.

San Francisco merkezli Ripple bütün yatırımları ve sermayesi teknoloji üzerine kurulu olan ve piyasanın en tanınmış girişimleri arasında yer almaktadır. Kriptoparaları da ayrıca destekleyen bir şirket. İşte bu şirket geçenlerde; Sarhangi’nin, RippleNet olarak bilinen küresel bir ödeme ağı geliştirmek için gösterdiği çabaya öncülük etmesinin herkesi çok heyecanlandırdığını ifade etti.

Alfabe (NASDAQ: GOOGL) Inc Açıklama Yapmak İstemedi!

Alfabe (NASDAQ: GOOGL) Inc’in Google’ı, Sarhangi’nin RCS başkanı veya zengin iletişim hizmetleri konusundaki görevini ve sorumluluklarını hakkıyla yerine getirip getirmediği konusunda herhangi bir açıklama yapmak istemedi.

Sarhangi profesyonel bir yazılımcı ve teklekominikasyon dalında eğitim almış uzman bir mühendis. Jibe Mobile’ın 2015 yılında devralınmasıyla Google katılmış oldu. Daha sonrasında ise kablosuz taşıyıcılar için geliştirilmiş bir teknolojinin RCS yazılımına tanımlanmasını sağlamak gibi muhteşem bir projeye imza attı.

Standart, hücresel ağlar üzerinden makbuzlar ve havayolu biniş kartları gibi multimedya ve ticari mesajlar gönderme konusunda çok iyi olduğundan SMS mesajlaşmasının bir halefi olarak görülüyor.

Google, bu ticari uygulamaları potansiyel bir gelir dinamosu olarak görmekte. Bu yüzden de bu günlerde RCS’yi daha merak uyandırıcı bir şekilde tanıtabilmek için çok sayıda cihaz üreticisi ve kablosuz taşıyıcı ile ortaklık kurdu.

Apple Inc (NASDAQ: AAPL) teknoloji piyasasının önde gelen profesyonel bir cihaz üreticisi. Ancak  iPhone’larda RCS’yi desteklememektedir bu yüzden bu günlerde Co tarafından  engellenmiş durumda. Diğer yandan Co’ nun Eylül ayında sınırlı da olsa küçük bir destek verdiği Samsung Electronics (KS: 005930) da aynı akıbeti paylaşmış durumda.

Ripple Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın


 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0