Home Altcoin İkili İlişkiler İşe Yaradı, Binance TRON’u (TRX) Destekleyecek

İkili İlişkiler İşe Yaradı, Binance TRON’u (TRX) Destekleyecek

İkili İlişkiler İşe Yaradı, Binance TRON’u (TRX) Destekleyecek

brave
0

Binance TRON’u (TRX) destekleyecek mi? Şu anda Tron (TRX) son zamanlarda 901,408 günlük işlemlere ulaştı. Hacim olarakta artışını sürdürüyor. Binance-backed Trust cüzdanı Tron’a destek veriyor. Yıl sonuna kadar Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) eklenecek.


CoinTrendz Twitter hesabından en çok bahsedilen top 10 coini açıkladı. Tron Twitterda da popülerliğini koruyor. En çok bahsedilen Coinler sıralamasında birinci sırada bulunuyor.

Binance TRON’u (TRX) Destekleyecek ..Nasıl?

% 2,07’lik bir artışla Tron, yazımızı hazırlarken 0.0234 $ ‘dan işlem görüyordu. 3557086 blok yüksekliğine erişen onlayn nodlar 865’ten 1000’e ulaşıyor. Bu sırada, 11. sırada yer alan Coin’in büyümesi son artışlarla birlikte 531809 seviyelerinde.

Binance-backed Trust cüzdanı Tron’a destek vererek Binance TRON’u (TRX) destekleyecek. Açıklama Binance-backed Trust cüzdanından geldi:

Bugün TRON (TRX) ile entegrasyonlarımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Tüm Trust kullanıcılarının artık çok Tokenli cüzdanda (iOS ve Android’de ) TRX Tokenine erişimi olacak. Yeni kullanıcıları Trust ailesine davet etmekten büyük heyecan duyuyoruz.

Binance TRON’u (TRX) destekleyecek dedik. Evet, Binance destekli Güven Cüzdanı şu anda EtherCum (ETH) ve tüm ERC20, ERC223 ve ERC721 Tokenlerini, GoChain (GO), POA Ağı (POA), Callisto (CLO), Ethereum Classic (ETC), Wanchain (WAN) ile birlikte desteklemektedir. Şimdi de  VeChain (VET) ve TRON (TRX). Ayrıca, yıl sonuna kadar Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) desteği de eklenecektir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave