Home Bitcoin Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek

Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek

Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek


0

Hublot Bitcoin’in 10. yıl şerefine özel saat üretecek ve bu ürettiği saatlerin satışında sadece Bitcoin kabul edecek. Haberimizin detaylarına hep beraber bakalım.


Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Saat Üretiyor

 

İsviçre merkezli lüks saat markası Hublot Bitcoin‘in 10. yıl dönümünü için özel baskı ve sınırlı sayıda saat üretecek. Saatin ismi Big Bang olacak. Bu özel tasarım için şimdiden ön siparişler başladı bile.

Hublot Ödeme İçin Sadece Bitcoin Kabul Edecek

İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. yıl dönümünü anmak için OS Limited şirketi ile beraber özel tasarım bir saat yapacaklarını açıkladı.

Tamamen el yapımı ve sınırlı sayıda üretilecek bu modelin ismi, ‘Big Bang’ olacak. Tasarım konseptinin tamamen kripto ruhunu yansıtan bir şekilde olacağı ve Bitcoin meraklılarının yoğun ilgi gösterdiği de aldığımız haberler arasında.

Saat, 25.000 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Ancak ödeme sadece Bitcoin olarak kabul ediliyor.  Ayrıca saatin sembolik bir anlamı da var. Şimdiye kadar 21 milyon Bitcoin üretildi. Saatte buna atıfta bulunarak sadece 210 adet üretilecek. Yani bu saate ulaşmak isteyenlerin ellerini hızlı tutmaları gerekiyor.

Hublot, Bitcoin'in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek

Bu Üretilen İlk Bitcoin Saati Değil

Hublot üreteceği bu saatle gündemi meşgul etsede, aslında bu saat şimdiye kadar üretilen ilk Bitcoin saati değil. Bitcoin temalı bir saat istiyorsanız illa Hublot’un 25 in dolarlık saatini almak zorunda değilsiniz. 2014 yılında üretilen ve 800 dolarlık fiyatıyla Hublot’tan neredeyse 30 kat daha ucuz olan Cryptomatic marka saate de bir göz atabilirsiniz.

Hublot, Bitcoin'in 10. yıl

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
tags: