Home Bitcoin Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek mi? deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre evet!

Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek mi? deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre evet!

Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek mi? deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre evet!

brave
0

Bundan tam 10 yıl önce 31 Ekim 2008’de Satoshi Nakamato Bitcoin’in manifestosunu yayınladı. 10 yıl tam değişim rüzgarlarıyla doluydu. 10. yıl dönümüne yaklaşırken uzmanlar Bitcoin’in sonraki 10 yılını değerlendirmeye başladı. Bu uzmanlardan biri olan Green, Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek dedi.


Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek

Nigel Green, finansal danışmanlık firması deVere Grup’un CEO’su, 2028’e kadar Bitcoin öngörülerini medya ile paylaştı:

“Önümüzdeki hafta kripto para piyasaların tartışılmaksızın kralı olan Bitcoin’in 10. yıl dönümünü kutlayacağız. Bitcoin, finans dünyasının tamamen değişmesi adına öncülük etmesi açısından sürekli bu piyasada yeri ayrı olacak. Çünkü finans dünyasında bir devrime şahit oluyoruz. Tüm bunlar Bitcoin ile başladı!

Green sözlerine piyasa hakkında tahminleri ile devam etti. Ünlü CEO, uluslararası Yatırım stratejilerine göre, önümüzdeki 10 yılın %5,000 büyüyeceğini belirtti. Ayrıca Green, Bitcoin‘in piyasadaki yeri konusunda saygı gösterirken, öte yandan piyasadaki şu anki ezici hakimiyetini büyük ölçüde kaybedeceğini ifade etti.

“Bu konuda kimsenin planı bozmak istemem ama Bitcoin’in kripto para piyasasındaki etkisini ve hakimiyetini dramatik olarak önümüzdeki 10 yılda yitireceğini düşünüyorum. Bunun sebebi açık, çünkü genel anlamda kripto paraların toplum tarafından benimsenmesi yeni ve daha fazla kriptoların piyasaya girmesi demek. Bunun sonucunda da Bitcoin’in pastadan aldığı parça küçülecek!

Green, ikinci 10 yılda fiat para birimlerinin tedavülden kalkacağını belirtti ve kripto paraların toplumsal kabulün bu süreçte önemli bir rolü olacağından bahsederek sözlerini tamamladı.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave