Home Altcoin Stratis Microsoft Yakınlaşması Fiyatlara Olumlu Yansıdı

Stratis Microsoft Yakınlaşması Fiyatlara Olumlu Yansıdı

Stratis Microsoft Yakınlaşması Fiyatlara Olumlu Yansıdı


0

Stratis Microsoft yakınlaşması ile yeni bir yıldız mı doğuyor? Stratis, en son yaptığı duyuru ve ABD doları karşısında dünkü fiyat performansıyla sürpriz bir şekilde birçok hayran kazandı.


Stratis Microsoft Yakınlaşması Ne Anlama Geliyor?

Stratis (STRAT), Chris Trew adlı geliştirici tarafından Ağustos 2016 tarihinde İngiltere’den piyasaya sürüldü. Stratis, blokzincir hizmet platformudur (BaaS). Dağıtık defter teknolojisi ile kendi blokzincir teknolojisini kullanmayı planlayan kurumlar ve işletmeleri hedefler ve onlar için ideal bir platformdur. Şirketin kurucusu, en iyi geliştiriciler ile çalıştıklarını söylüyor.

Stratis’in en ilginç tarafı yan zincir kullanıyor olmasıdır. Yan zincir teknolojisi, özel firmalar ve kurumlar için ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir projeler oluşturmasına olanak sağlar. Burada kullanılan nStratis platformu ile firmalar tarafından geliştirilen stratejiler harekete geçirilebilir. Tüm gereken Microsoft.Net ve C# programlama dilini bilmektir. Bu durumda, özel yan zincir gerçek hale getirildikten sonra, blok güvenliği, endişe edilecek bir konu olmaz. Bu yan zincir, ana yan zincir üzerinde güvenli bir şekilde tutulur ve çalışmaya devam eder.

Stratis Microsoft yakınlaşması, Stratis için ne gibi avantajlar sağlayabilir? Bugüne dönersek, Stratis Group Ltd, ISV Silver Partner sertifikasına sahip oldu. Bu takım için muazzam bir itici güç olacak. Çünkü Microsoft, ortakları için daha fazla ilerleme ve pazarlama için büyük imkanlar sağlıyor.

Stratis’in MS bulut markette (Azure MP) çalıştırdığı uygulama, kullanıcılara ve müşterilere ulaşacaktır.

Yazım sırasında, STRAT/USD paritesi, dünkü değerin yaklaşık %20.00 altında seyrediyor. STRAT, Eylül ayının başından bu yana ilk defa 1.80 $ seviyesine ulaştı.

Diğer haberler için tıklayınız.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?