Home Altcoin Ripple Kısa ve Orta Vade Fiyat Görünümü Neyi Gösteriyor!!!

Ripple Kısa ve Orta Vade Fiyat Görünümü Neyi Gösteriyor!!!

Ripple Kısa ve Orta Vade Fiyat Görünümü Neyi Gösteriyor!!!


0

Ripple kısa ve orta vade fiyat görünümü dikkate değer ve merak uyandırıcı sinyallerle dolu.  Dünkü yazımızda ise XRP’ nin uzun vadeli görünüm grafiğinde dikkatleri üzerine çeken ve Ripple (XRP)’ın son dönemdeki popüleritesinin altında yatan sırrı ortaya çıkaran verileri sunmuştuk. 


Ripple (XRP) Kısa ve Orta Vade Fiyat Görünümü…

XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Boğa

Direnç Seviyeleri: 0.61 $, 0.63 $, 0.65 $

Destek Seviyeleri: 0.40 $, 0.38 $, 0.36 $

Ripple (XRP) coin fiyatı dün 23 Ekim’de boğa trendini işaret ediyordu. Ripple kısa ve orta vade fiyat görünümü grafikleri esasında bize çok kritik veriler sunmakta. Zira, dünkü fiyat, düşüş eğilimi gösterdi ve profesyonel kriptopara yatırımcısı otoritler Ripple (XRP)’ nin bu fiyat düşüşünü sürdürdüğü takdirde, kriptonun önceki düşük seviyelere geri dönebileceği öne sürüldü. Ancak Ripple (XRP) coin fiyatı  bir ara 0,44 $ ‘ın altına düştükten sonra hemen bir toparlanma trendine grip tekrar yükselişe geçti. Ripple (XRP) coin fiyatı bir dizi yükseğin daha yükseğini ve düşük seviyenin yükseğini işaret etmektedir.

Ripple (XRP) coin fiyatı 0.50 $ seviyelerine ulaşması beklenmekte; ancak, hemen ardından 0.48 $ fiyat seviyelerinde dirençle karşı karşıya kalması olası gözüküyor. Diğer yandan, MACD hattı ve sinyal hattı bir satın alma sinyalini gösteren sıfır hattının üzerinde gözüküyor. Aynı şekilde hat çizgisi, Ripple (XRP) coin fiyatı boğa trendinin devam ettiğini gösteren 12 günlük EMA ile ve 26 günlük EMA’nın üzerindedir.

XRP / USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

Grafiğin 1 saatlik zaman diliminde, Ripple (XRP) coin fiyatı boğa trendini gözüktü. Bir ara Ripple (XRP) coin fiyatı en yüksek fiyat olan 0,48 dolar seviyelerine çıktı ancak daha sonra tekrar fiyat 0,46 doların altına çekildi. Yine, Ripple (XRP) coin fiyatı bir aralık en tüksek seviyelerden biri olan 0,47 dolarlar seviyesine ulaştı ancak ne yazık ki fiyat şu anda geri çekiliyor. Direnç seviyesinin kırılabilmesi için Ripple (XRP) coin fiyatının artması gerekmektedir. Ripple (XRP) coin fiyatı, fiyatlandırmanın boğa trendi bölgesi olan 12 günlük EMA ile ve 26 günlük EMA’nın üzerindedir. Diğer yandan MACD hattı ve sinyal hattı, satın alma sinyalini gösteren sıfır çizginin üzerindedir.

Ripple Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?