Home Altcoin Bitcoin- TRON- Ethereum- VeChain- IOTA, Ripple Son dakika Haber ve Uyarılar

Bitcoin- TRON- Ethereum- VeChain- IOTA, Ripple Son dakika Haber ve Uyarılar

Bitcoin- TRON- Ethereum- VeChain- IOTA, Ripple Son dakika Haber ve Uyarılar

brave
0

Ethereum- VeChain- IOTA- Ripple son dakika haberleri ve çok daha fazlasıyla sizlerleyiz. Eğer sizde başlıktaki altcoinlere ilgi duyuyorsanız, makalemizi dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.


Bitcoin- TRON- Ethereum- VeChain- IOTA- Ripple Son dakika Haber

 

Bitcoin’in oyun kuruculuğundan, Ripple’ın genişleyen global ağına kadar, kripto dünyasında olup bitenlere bir göz atalım.

Bitcoin

Uluslararası finans kuruluşu deVere Group’un CEO’su, kripto piyasalarının önümüzdeki on yılda büyük bir artışla 20 trilyon dolar seviyelerine ulaşacağını söyledi.

Nigel Green’e göre, toplam kripto pazar değeri % 5.000 yükselirse Bitcoin‘in egemenliği azalır.

“Bitcoin, kripto devrimini başlatan olguydu ve dünyanın parayı işleme biçimini değiştirdi. Herşey Bitcoin ile başladı. Ancak, kimsenin ummadığı şekilde, Bitcoin’in etkisinin önümüzdeki on yıl içinde azalacağını düşünüyorum.”

“Bunun nedeni, kripto para birimlerinin kitlesel olarak benimsenmesiyle birlikte, hem özel sektörde hem de kamu sektöründeki kuruluşlar tarafından daha fazla kripto paranın piyasaya sürülmesi olacaktır. Bu, Bitcoin için rekabeti artıracak ve pazar payını değiştirecektir. Buna ek olarak, Bitcoin’in mevcut ve henüz piyasaya sürülmemiş kripto para birimleri tarafından yatırımcılarına sunulan, üstün teknoloji, özellik ve sorun çözümlerine sahip olmaması da Bitcoin’in düşüşünde etkili olacaktır. ”

Ripple XRP

Sri Lanka merkezli Ceylon Ticaret Bankası (ComBank), RippleNet’e katıldığını açıkladı.

RippleNet‘e katılmak bizler için, varlıkların sınır ötesi gönderimleri için çığır açıcı niteliktedir. Bu teknoloji sayesinde çok az masrafla ve çok az bir sürede varlıklarımızı en etkin şekilde kullanabileceğiz. Blockchain teknolojisine güveniyoruz.”

Tron

Tron’un BitTorrent’le ortaklığı ilerliyor.

BitTorrent‘in yeni tweet’ine göre, Tron ağı geliştiriciler için, merkezi olmayan dosya paylaşım platformun oluşturmak amacıyla yeni bir akıllı sözleşme başlattı.

Ethereum

Ethereum Kuruluşu, geliştiricilere Ethereum‘u çok daha ileri taşımak için destek vereceğine ve ağ üzerinden geliştiricilere milyonlarca dolar kaynak sağlayacağına dair bir blog yayınladı. Bu önümüzdeki günlerde Ethereum’a çok büyük bir artı olarak dönecektir.

IOTA

IOTA, yeni başlattığı Trinity cüzdanını mükemmelleştirmek için, Trinity Cüzdanında hata bulanlara ödül vereceğini açıkladı.

 “IOTA’yı güvenlik araştırmacılarına, eğlenceli ve kârlı bir ortaklık sunuyor. Eğer yeni cüzdanımızda bir hata bulursanız size ödül vermeyi vaad ediyoruz. Gelin hep beraber Trinity Cüzdanını en güvenli cüzdan yapalım.”

VeChain

VeChain web sayfasında yeni bir video yayınladı. Bu Videoda şirketin üçüncü ortakları tanıtılıyor. Aynı zamanda Vechain yol haritasından bahsediliyor.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave