Home Altcoin 3.5 Milyon Müşterisi Olan SimplexCC Kredi Kartı İle Ripple (XRP) Satışını Yayına Aldı

3.5 Milyon Müşterisi Olan SimplexCC Kredi Kartı İle Ripple (XRP) Satışını Yayına Aldı

3.5 Milyon Müşterisi Olan SimplexCC Kredi Kartı İle Ripple (XRP) Satışını Yayına Aldı


0

SimplexCC kredi kartı ile Ripple (XRP) , artık alınabilecek. Bu ne demek oluyor ? Bu şu anlama geliyor, SimplexCC müşterileri kredi kartları aracılığıyla, artık Ripple XRP alabilecekler. İşte detaylar….


SimplexCC Kredi Kartı İle Ripple (XRP) Alınabilecek

 

SimplexCC finans şirketi, müşterilerinin güvenli bir şekilde kripto para alabilmeleri için kolları sıvadı. Şirket, müşterilerine Vısa ve Mastercard’larını kullanarak Ripple XRP almalarının önünü açtı.

Şirket bu haberi, müşterilerine birer e-mail göndererek bildirdi. Gönderilen e-mail’in başlığıysa aynen şöyleydi; ” Bilge yatırımcılar için büyük bir haber”. Artık SimplexCC müşterileri kendi bankalarını kullanarak USD’lerini ve EURO’larını Ripple XRP’ye dönüştürebilecekler. Hemde hiçbir kripto para borsasına gerek kalmadan.

SimplexCC’den yapılan açıklama:

“Şimdi XRP satın alma zamanı! USD veya EURO’larınızı Ripple’e (XRP) dönüştürün. Ripple hayranları ve bilge yatırımcılar için büyük haber! XRP’yi artık iş ortağınız ve bankanız Simplex üzerinden sorunsuzca satın alabilirsiniz. Hadi bir dene! En iyi yatırımlar, SimplexCC’de. ”

SimplexCC Hakkında Daha Fazla Bilgi

SimplexCC, küresel dolandırıcılıklara ödün vermeden, bir ödeme işleme platformu olarak çalışan AB lisanslı bir finans kurumudur. Sayısız dolandırıcık ve cüzdan sıfırlama haberlerinin etrafımızda kol gezdiği bugünlerde, SimplexCC teknolojisi yatırımcıların ve diğer kripto işletmelerinin faaliyetlerini güvenli bir şekilde yürütmelerine olanak tanır.

“Gelişen ekibimiz ile birlikte, yaklaşan bu kripto para devrimini damarlarımıza kadar hissediyoruz ve çok heyecanlıyız. Artık kredi kartımız Simplex sayesinde, dünya çapındaki müşterilerimiz için aylık 700 bin’den fazla kripto ödemesi yapıyoruz. Simplex’in mükemmel hizmeti nedeniyle ödeme sürecimiz risksizdir ve kullanıcılarımız mutludur! ”

Sonuç Olarak

Kripto para devrimin yaklaştığı bu günlerde, kripto parayı artık yaşamımızın her anında görür olduk. Son olarak SimplexCC şirketinin yaptığı bu entegrasyon sayesinde insanlar, hiçbir kripto para borsasına ihtiyaç duymadan, sadece kredi kartlarıyla Ripple XRP satın alabiliyorlar.

Ripple Şirketi de yaptığı bu ortaklık anlaşmasıyla beraber, rakibi olduğu diğer kripto paraların bir adım daha önüne geçmiş oldu. Şirket, RippleNet ağını her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Haliyle Ripple XRP yatırımcılarının da beklentileri büyüyor. Ve 2019 yılında Ripple XRP’nin 5 dolar olacağı yönünde haberlerde kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?