Home Altcoin Cardano (ADA) Grafiği Düşüş Trendinin Bittiğini Gösteriyor. Belirsizlik Bitiyor mu?

Cardano (ADA) Grafiği Düşüş Trendinin Bittiğini Gösteriyor. Belirsizlik Bitiyor mu?

Cardano (ADA) Grafiği Düşüş Trendinin Bittiğini Gösteriyor. Belirsizlik Bitiyor mu?

brave
0

Cardano (ADA) grafiği düşüş trendinin bittiğini ve yükselişin başlayacağını gösteriyor. Her ne kadar her zaman grafiklerin dediği olmuyorsa da, onları sizin için inceledik.

Cardano (ADA) fiyatları yukarıda görülen ADA/BTC grafiğinde dirgenin (pitchfork) düşük alt seviyesinde işlem görüyor. Teknik olarak bu durum düşüş trendinin bittiğini ve dip noktanın oluştuğunu gösteriyor. Grafikte açıkça görülebilen ardarda gelen yeşil dört çizgi ise Cardano (ADA) için artık dip noktanın görüldüğünü ve geri dönüşün her an başlayabileceğini işaret ediyor.

Cardano (ADA) şu ana kadar Bitcoin’e karşı zayıf bir fiyat grafiği izledi. Daha önce Haziran ayında da böyle bir formasyon oluşmuştu fakat o zaman yükseliş beklenildiği gibi gerçekleşmemişti. En son oluşan bu formasyonun ise diğerlerinden farklı olduğu ifade ediliyor. Uzmanlara göre şu an piyasa döngüsü tamamlanmış durumda. Son dönemde Cardano (ADA)’ya artan bir yatırımcı ilgisi var fakat yine de Ripple veya Litecoin kadar değil. Coinbase yakın zamanda Cardano (ADA)’yı listelemeyi düşündüğünü ilan etti. Bu konuda Coinbase Twitter hesabında yapılan bir oylamada takipçilerin bir sonraki listelenecek paranın Ripple olmasıni istedikleri görüldü. Ripple sonrasında bir sonraki listelenecek para ise muhtemelen Cardano (ADA) olacak.

Cardano (ADA)’nın geliştiricileri Charles Hoskinson ve IOHK kripto para dünyasında çok saygı duyulan iki isim. Bunların bulunduğu her projeye ayrı bir değer kattıkları biliniyor. Cardano (ADA) ise bu ikilinin en parlak buluşu. Bu ekip ile Cardano (ADA)’nın etkinliğini ve kullandığı teknolojinin gelişimi için Ouroboroughs, Plutus ve Prometheus platformları ile sıkı bir birliktelik içerisinde çalışıyor. Şu an Dapp geliştiricileri için piyasada en kullanıcı dostu olan Kripto para ise yine Cardano (ADA).

Yukarıda bulunan grafik direnç noktasının 3 kere test edildiğini ama kırılmadığını gösteriyor. Bu yıl içerisinde Cardano en çok düzeltme yaşayan Kripto paraların başında geldi. Artık azar azar da olsa sabit bir yükselişin bizi beklediği tahmin ediliyor. Bu yükseliş sonucunda ilk beklenen fiyat seviyesi 1 Dolar.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave