Home Altcoin NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği Arasındaki Anlaşma XEM Fiyatını Yükseltiyor

NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği Arasındaki Anlaşma XEM Fiyatını Yükseltiyor

NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği Arasındaki Anlaşma XEM Fiyatını Yükseltiyor


0

Bugünkü yazımızda NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği ile yaptığı anlaşma sonrası gelişmleri ele alalım dedik. NEM Vakfı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Toplumsal Kalkınma Bakanlığı (MOCD) ile bir Mutabakat Anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre, NEM’in gelecekteki Blockchain projelerinde MOCD’e danışmanlık hizmetleri sunmasını sağlanacak. Anlaşma aynı zamanda NEM’in BAE’nin bilgi teknolojisi sistemlerine entegre edilebilecek çeşitli uygulamalardaki Blockchain araştırması ve geliştirmesi hakkında önemli bilgileri paylaşmasına da izin verecek.


NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği Anlaşması Neler Getirecek.

NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği Anlaşması, Bae’nin 2019’a Kadar Tamamen Dijital Bir Devlet Olma Hedefine Katkı Sağlayacaktır. NEM Vakfı ayrıca araştırma ve geliştirme faaliyetlerini genişletmek için Melbourne ve Vietnam’da yeni Blockchain hub’ları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Vakıf aynı zamanda Kind Heaven adlı Las Vegas eğlence mekanı ile kendi Blockchain ağı için anlaşmaya vardı.

NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği ile gelişmeler sonrası boğa eğilimine girmesi beklenen XEM son zamanlarda iki borsada daha listelenecek. Avrupalı ​​kripto borsası BitPanda, Bitcoin, Ethereum, IOTA ve Ripple gibi kripto para birimleri ile birlikte XEM’i listeleyecek. Ve işlem platformundaki fiat para birimleri karşısında Token likiditelerini geliştirecekler.

Ukrayna merkezli Kripto para borsası Kuna , ticaret platformunda NEM (XEM ) Coinini listeleyeceğini açıkladı. Borsa, Kullanıcılara Ukrayna Hyrviası ile doğrudan XEM Tokeninin alımsatımını yapma olanağı sağlanıyor.

 

XEM / USD, 6 Eylül hareketinden sonra yükseliş eğilimine geçti. Tekrar yüksek seviyeyi test etmeye çalışırken, değer, geri çekme eyleminin bir parçası olarak daha sonra 1.000-fiat’a doğru hacmini buldu. Bunun gibi, yakın vadede yükselen bir trend çizgisi, paritenin yükseliş trendini devam ettirme ve ardından yükselişe geçme beklentisi getirdi. 0.1091-fiat yakınındaki güçlü bir direnç alanının kırılması, 0.1121-fiat’a doğru potansiyel yükselme trendine girmesine sebep olabilir. Böylelikle, trend çizgisindeki  sıçrama, kısa vadede alım satım için müsait pozisyonların doğabileceğini bize gösteriyor.

Yükselen trend çizgisinin altında bir kırılma, XEM / USD’yi 0,0966-fiat’a doğru düşüş eğilimine getirdi. Ardından 0,0947-fiat, gün içi düşük ve muhtemelen aşağı yönlü bir hareket ile sadece ılımlı destek seviyesini izledi.

Coinmarketcap verilerine göre 17. sıradaki Coin NEM XEM -Birleşik Arap Emirliği ile anlaşması sonrası boğa eğilimine girer mi? Gelişmeleri sizinle takip ediyor olacağız.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya