Home Altcoin ICON (ICX) ve AION Kripto Para Yatırımcıları İçin Güzel Haber. Dev Anlaşma…

ICON (ICX) ve AION Kripto Para Yatırımcıları İçin Güzel Haber. Dev Anlaşma…

ICON (ICX) ve AION Kripto Para Yatırımcıları İçin Güzel Haber. Dev Anlaşma…


0

ICON (ICX) ve AION kripto para yatırımcıları için müjde niteliğinde bir gelişme meydana geldi. Kısa vadede olmasa da projelerin başarısı açısından uzun vadede güven ve itimat sağlayacak önemli bir adım.


ICON (ICX) ve AION Kripto Para Yatırımcıları için Güzel Haber

Blockchain projeleri için tam teşekküllü gereç tasarımcılarının oluşturduğu hırslı bir proje ICON ve AION blockhaini ile birleşme kararı aldı.

Blockchain tabanlı ürün ve servis sağlayıcısı CryptoCurve bugün yayınladıkları duyuruda protokollerini ICON ve AION ekosistemlerini de kapsayacak şekilde genişlettiklerini duyurdu. Proje geliştiricileri bu ayın sonuna kadar AION ile tam uyumlu hale geçmeyi umduklarını belirtti. Ondan sonra ise ICON altyapı entegregasyonuna başlayacaklar.

CryptoCurve platformu yayınladıkları ürün ve hizmetlerle Dağıtık Defter Teknolojisi (DLT) kullanmaya teşvik eden bir platform. Proje sözcüsünün kendi ifadeleriyle proje, insanlar ve blockchain teknolojisi arasındaki bariyerleri yıkmayı amaçlıyor.

“Amacımız insanların sahip oldukları dijital varlıkları kullandıkları platformdan bağımsız bir şekilde denetleyebilecekleri ve hükmedebilecekleri bir altyapı kurmak.”

Bugün size aktardığımız bu platform genişletme haberinin esası şu. Artık Curve cüzdana sahip olanlar ICON ve AION platformlarına doğrudan erişim imkanına kavuşacaklar. Curve cüzdan projenin amiral gemisi ürünü diyebiliriz. Curve, standart düzdan gibi kripto paralarınızı depolama hizmeti sunarken aynı zamanda portföyünüzdeki dijital varlıkların mübadelesini de mümkün kılıyor.

AION ağının kurucusu Matt Spoke şunları söylüyor:

“Cüzdan uygulamaları, blockchain sistematiğinin toplumsal kabulünün artmasında hayati öneme sahip. Uygulama yeni ve daha önce hayata geçirilmemiş inovatif bir teknoloji sunuyor. CryptoCurve bu manada önemli bir boşluğu dolduruyor.”

Hem ICON hem AION projeleri farklı blockchain sistemleri ile müşterek çalışabilme kabiliyeti olan projeler. ICON zaten başlı başına birçok yan zincir ağını uyumlu bir şekilde koordine edebilme amacıyla yola çıkmış bir proje. AION ise birbiri ile doğrudan bağlantılı olmayan platformlar arasında değer ve data transferini mümkün kılan bir proje. Geçtiğimiz Nisan ayında ise Mainnet’ini hayata geçirmişti.

Wanchain Ağından Çıkan CryptoCurve

CryptoCurve halen geliştirme aşamasında olan bir proje. Curve cüzdanları ise henüz Beta versiyonunda. Ayrıca kendi yan zincir geliştirme kitlerini (SDK) inşa ediyorlar. Bu geliştirme kiti yazılımcı ekibi standart gereçlere erişim imkanı sağlayacak. Proje ilerde kendi blockchain başlangıç hızlandırıcısı Curve Labs‘ı piyasaya sürecek.

Proje aslında Wanchain (WAN) proje hızlandırıcısı WanLabs Initiative’in içinden çıktı. Ve şu an iki firma ortaklık kurmuş durumdalar. CryptoCurve projesi en baştan itibaren WAN ile uyumlu olacak şekilde tasarlandı. Şimdi ise diğer başarılı blockchain projeleri ile entegre olarak yoluna devam ediyor.

Wanlabs CryptoCurve bağlantısı için Tıklayın

CryptoCurve Anasayfasına Ulaşmak için Tıklayın

ICON Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

AION Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Wanchain Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Kaynak


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya