Home Altcoin TRON (TRX) Yatırımcıları için Ücretsiz TronCard. TronCard Nerelerde Kullanılacak?

TRON (TRX) Yatırımcıları için Ücretsiz TronCard. TronCard Nerelerde Kullanılacak?

TRON (TRX) Yatırımcıları için Ücretsiz TronCard. TronCard Nerelerde Kullanılacak?


0

TRON (TRX) yatırımcıları için ücretsiz TronCard verecek. TronCard’ın nerelerde ve nasıl kullanılabileceğini yazımızda inceledik.


TRON (TRX) Yatırımcıları için Ücretsiz TronCard Hizmeti Başlıyor

Kripto paraların kolayca kullanılabileceği ödeme kartlarının hizmete sunulması kitlesel kabul için ve halk arasında yaygınlaşması için önemli bir unsur. SesameSeed, TRON (TRX) kullanıcıları için yeni bir kart çıkarma hazırlığında. TronCard ismi verilen ürünün Beta versiyonu SEEDGerminator Platformunda test ediliyor. Poppy projesine dahil olan herhangi bir adres her SEED için 5 Poppy token, her TRX için ise 1 Poppy token kazanacak. 10000 ve üzeri Poppy token toplayan adresler otomatik olarak TronCard Beta programına kabul edilecekler.

TronCard piyasaya sürülen ilk fonksiyonel kart olacak. TronCard Beta programına dahil olan kullanıcılar öncelikli olarak TronCard sahibi ocaklar. Bu kart sayesinde Poppy sistemine dahil olan bütün mağazalarda TRON (TRX) cüzdanlarını kullanarak alışveriş yapabilecekler. Kart üyeleri aynı zamanda TronCard ve Poppy ekipleri ile Beta programın sorunsuz çalışması için yapılan testlere katılabilecekler.

Bu kart aynı zamanda bütün özelliklere sahip olan bir TRON (TRX) cüzdan olarak çalışacak. SesameSeed tarafından yapılan açıklamada bu konuda şunlar söylendi:

“ TRX transferlerinde bozulmayı ve müdahaleyi engelleyen güvenlik önlemleri, örneğin NFC ve QR seçenekleri kullanılabilir olacak. Poppy sistemi ve diğer popüler TRON (TRX) cüzdanları ile entegrasyon sayesinde TronCard çok önemli ve çok kullanışlı bir TRX ödeme ve kullanım hizmeti olacak”

TronCard Bir Açık Ödemeler Platformu

SesameSeed, TronCard’ın projenin başından beri bir açık ödeme sistemi olarak Dizayn edildiğini belirtiyor. Yani TRON Blockchain ağına dahil olan bütün cüzdanlar ve uygulamalar ile entegre olarak çalışabilecek. Gerçek zamanlı olarak yürütülecek olan Beta program sayesinde, TronCard pek çok alanda kullanılabilecek. Bu durum kartın ne TRON (TRX) geleceği için olumlu katkıda bulunacak.

Yapılan açıklamada ayrıca, “gizlilik esastır” vurgusu yapılıyor. Bu sebeple ancak 10000 Poppy token kazanan üyelere bir aracı kurumdan kartları nasıl elde edeceklerine dair bilgilerin verildiği belirtiler.

Kaynak için tıklayınız.

Ayrıca bakınız.

Baidu Ortaklığından Sonra TRON’dan Oracle Hamlesi Mi Geliyor?

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?