Home Altcoin Cardano (ADA) Uzun Vadeli Fiyat Görünümü

Cardano (ADA) Uzun Vadeli Fiyat Görünümü

Cardano (ADA) Uzun Vadeli Fiyat Görünümü

brave
0

Cardano (ADA) uzun vadeli fiyat görünümünü beraber inceleyelim. Diğer bütün kripto paralar gini Cardano (ADA) ‘da paralel seyrine devam ediyor. Acaba göstergeler bize ne söylüyor?


Cardano (ADA) Uzun Vadeli Fiyat Grafiği

 

Cardano (ADA) uzun vadeli fiyat görünümü

ADA’nın uzun vadeli fiyat görünümüne beraber bakalım. Cardano (ADA) 8 Ekim’deki düşüş baskısından sonra,  0.08950 dolar seviyelerinden 0.06985 dolar seviyelerine doğru sert bir iniş yaptı.

15 Ekim geri gelen yükseliş baskısı Cardano (ADA) yatırımcılarını heyecanlandırdı. Bu yükseliş, alım bölgesinde ADA’yı 0.09119 dolar seviyelerine kadar yükseltti. Ancak bu momentum fazla uzun sürmedi ve Cardano tekrar 0.06898 seviyesine doğru aşağı yönlü bir harekete başladı.

Cardano (ADA) da, 0.090 dolar ve 0.068 dolar seviyeleri arasında boğaların ve ayıların var olma mücadelesi verdiklerini görüyoruz. 10-EMA‘ya baktığımızda %40 lık bir stokastik osilatör sinyali olduğunu görüyoruz. Bu da durmadan rol değiştiren senaryonun tekrar gerçekleşebileceği anlamına geliyor

ADA’nın uzun vadeli grafiğine baktığımız zaman, tepe noktası olarak karşımıza 0.090 dolar seyiyeleri, dip noktası olarakta 0.06990 dolar seviyeleri çıkıyor. Bu dönemde sabır çok önemlidir. Tepe noktasına doğru ani bir yükselme hareketinde veya dip noktasına doğru bir kopuşta pozisyon almak yatırımcılarımızın yararına olacaktır.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave