Home Altcoin Basic Attention Token (BAT) Dizginlenemiyor işte Nedeni

Basic Attention Token (BAT) Dizginlenemiyor işte Nedeni

Basic Attention Token (BAT) Dizginlenemiyor işte Nedeni


0

Basic Attention Token (BAT) dizginlenemiyor dersek sanırım abartmış olmayız. Koca koca coinlerin batıp gittiği bu sularda BAT’ın paçası ıslanmıyor. Peki neden?


Basic Attention Token (BAT) Dizginlenemiyor

Basic Attention Token bu ayı piyasasında en çok kar getiren kripto paralar arasında. Yalnızca son 24 saatte %15,69 yükseldi. Yazı yayına hazırlandığında 0.2747 dolardan işlem görüyordu. Coinmarketcap sıralamasında 32.sıraya yükselen kripto paranın toplam piyasa büyüklüğü ise 274 milyon dolar.

İşin ilginci BAT son bir haftada %57.5 arttı. Böyle bir oranın ayı piyasasının hüküm sürdüğü günümüzde, en büyük 50 kripto arasında görülmesi neredeyse imkansız ama BAT bunu başardı.

Aşağıda BAT’ın son 1 günlük fiyatı görülüyor. Yaklaşık 0.23 dolar seviyesinden başladığı hareketine şu saatlerde 0.27 dolar seviyelerinde devam ediyor.

1 Günlük Görünüm

Bir hafta önce yani 15 Ekim tarihinde yükseliş trendi 0.17 dolar seviyelerinden başlamıştı. 17 Ekim tarihinde fiyatlar 0.20-0.21 dolar seviyelerinde soluklanmış ve 18-20 Ekim arasında 0.23 dolar seviyelerinde tırmanmıştı.

Fiyatları asıl yükselten etmen 19 Ekim tarihinde duyurusu yapılan Brave tarayıcısı güncellemesi oldu.

Fiyatların görece yatay kanal içerisinde seyrettiği 16-20 Ekim tarihleri arasında işlem hacminde çok büyük artış meydana geldi. Öyle ki işlemler günlük 5.26 milyon dolardan 26.83 milyon dolarla kadar yükseldi. İşlem hacmindeki artış genelde yükseliş emaresi olarak yorumlanır.

1 Haftalık Görünüm

Fiyatların roketlemesindeki bir diğer etmen de Coinbase’in bir sonraki listeleyeceği coinin Basic Attention Token olacağı yönündeki kuvvetli söylentiler. Geçtiğimiz hafta Coinbase etkisini canlı gözlemlediğimiz bir diğer coin ise Ox (ZRX) olmuştu. ZRX Coinbase’de listelenmiş olmanın etkisiyle haftayı %21 yükselişle kapatmıştı.

Basic Attention Token fiyat artışındaki Coinbase söylentileri etkisi haberi için Tıklayın

Basic Attention Token Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
tags: