Home Altcoin Ralliye Hazırlanan Altcoin’ler Hangileri?

Ralliye Hazırlanan Altcoin’ler Hangileri?

Ralliye Hazırlanan Altcoin’ler Hangileri?

brave
0

Bitcoin ile ilgili momentum beklentisi yatırımcıların gözünü Altcoin’lere çevirdi. Son haftalarda iyi bir görüntü çizen ve Ralliye hazırlanan Altcoin’ler hakkında siz okurlarımız için bir yazı hazırladık.


Ralliye Hazırlanan Altcoin’ler

 

  • Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

Tushar Jain tarafından “tarihi kalıntı” olarak adlandırılan Litecoin, Litecoin core 0.17’in faaliyet geçmesiyle birlikte işlem maliyetlerini 10 kat azaltmaya hazırlanıyor.

Network işlem ücretleri, blockchainleri spamlerden korumak için müşterilerden tahsis edilir. Bu ücretler aynı zamanda madenciler arasında da bir hiyerarşi oluşturuyor.  En çok ücreti ödeyen blockchainde en fazla yere sahip oluyor.

İşlem ücretleri bir kripto paradan diğerine değişebilir. Ancak Litecoin geliştiricilerin amacı ilk olarak maliyetleri düşürmek. En son sürüm olan Litecoin Core 0.17 ile bu ücretler 0.005 dolara kadar düşecek.

Litecoin Price Analysis

 

Son haftada en iyi performans gösteren kriptolardan bir tanesi. Şu anda bulunduğu 53,4 dolar seviyesinden 60 dolar olarak belirtilen direnç hattını kırması durumunda yukarı bir yön benimseyip 70 $ seviyesine çıkabilir. Litecoin’in 60 dolar seviyesindeki momuntum birikimi,  şuanda nötr durumda olan yatırımcıyı da tetiklerse 80-90 dolar seviyesine çıkması hiç de şaşırtıcı olmaz

  • EOS Fiyat Analizi

Ethereum ticaret hacminin %5’ine sahip olan ESO bu aralar sistemsel arızalar ile boğuşuyor. Sıradan ağ kullanıcıları sistemdeki problemden dolayı EOS hisselerini alamazken, geliştirici ve madenciler ağdaki düşük işlem hacimlerine ve ağ tıkanıklığına rağmen işlem onaylama ödüllerini fazlasıyla alıyorlar. Bu da yatırımcılar arasında rahatsızlığa neden oluyor.

EOS Price Analysis

EOS fiyatı hafta boyunca can sıkıcı bir tablo sergilemesine rağmen % 5,45’lik bir artış gösterdi.  Hafta sonu itibari ile EOS fiyatında pozitif yönlü bir hareketlenme söz konusu.  Ancak hala yatırımcılar 15 Ekim kayıplarını telafi edemediler. Bizim önerimiz 7 $ civarına kadar alım sürecinin devam etmesi, 9 dolara gelince de satış emri vermeniz yönünde olacaktır.

  • Stellar Lumens Fiyat Analizi

Stellar Lumens Price Analysis

Stellar Lumens 15 Ekimden beri grafiği sürekli artış halinde olanlardan. Bu haftayı da %17 karla kapattı. Ancak günlük grafiğe baktığımız zaman bir kararsızlık hâkim. Çünkü sürekli iniş çıkışlar yaşanmış. Son 3 güne baktığımızda ise yukarı doğru giden bir eğri söz konusu. Bu da ufaktan bir ralli hazırlığı gibi algılanabilir. Buna rağmen kararsızlığı da hesaba katarak 25 sentin üzerindeki kazançlar hiç yoktan iyidir.

  • Tron (TRX) Fiyat Analizi

Ralliye hazırlanan Altcoin’ler listesinde 4. sıradaki kriptomuz Tron. Son günlerde düşüş yaşamasına rağmen genel olarak Tron olası bir ralli için güç topluyor izlenimi veriyor.  15 Ekimden beri zaman zaman yatırımcısına cesaret veren yükselişler yaşattı. Hafta içinde Geçtiğimiz gün yüzde 15 arttı ve cesaret verici bir şekilde, fiyatlar 15 Ekim boğa barında seyrediyor.

Tron Price Analysis

Yaşanılan düşüşlerde alıcıların Tron satın alarak olası bir monentum için birikime gitmesi Eylül öncesindeki tabloyu hatırlatıyor. Bana göre Tron’un 2 sentin üzerinde işlem yaptığı her gün ralli için bir umut demektir.

  • Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano Price Analysis

ADA , hafta boyunca düşük ölçekli mütevazi istikrarına devam etti.  Buna rağmen yatırımcısına %8 kar bıraktı. Fiyatın düşük olması elbette ki simsarlar için alım zamanı demek. Direnç çizgisi olarak 9,5 doları kabul edersek Cardono’nun gidişatını biraz bekleyip görmemiz gerekecek.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave