Home Altcoin Nano Bir Sürpriz Yapabilir

Nano Bir Sürpriz Yapabilir

Nano Bir Sürpriz Yapabilir


0

Nano bir sürpriz yapabilir ve hafta sonu yakaladığı fiyat artışını devam ettirebilir. Son dönemde sosyal medyada yer alan haberlerin fiyatlara etkisi ise merak ediliyor.


Nano Bir Sürpriz Yapabilir Mi?

Nano sürpriz yapmaya hazırlanıyor olabilir çünkü fiyat hareketleri buna dair işaretler veriyor. Her ne kadar konuşmak için henüz erkense de, Nano 2 dolar üzerinde fiyatını kolaylıkla sabit tutmayı başarıyor. Kripto para piyasasının bu kadar dalgalı olduğu günlerde bu iyi bir işaret.

Nano Yukarı Yönlü Fiyat Görünümünü Koruyor

Hafta sonu itibariyle Kripto para fiyatlarında çok ciddi bir artış yaşanmadı. Bitcoin fiyatlarında yakın zamanda ne aşağı ne yukarı yönlü ciddi bir kıpırdanma beklenmiyor. Aynı durum altcoinler için de geçerli. Sadece ufak çaplı kayıplar veya kazanımlar görebiliyoruz. Nano içinse durum biraz farklı. Her ne kadar şu an momentum biraz düşük olsa da yukarı yönlü olduğunu söyleyebiliriz.

Son 24 saat içerisinde Nano fiyatları % 4 artış yaşadı. Bu artış ile Nano fiyatını 2 dolar seviyesinde rahatlıkla muhafaza ederken 2.1 Dolar seviyesine kadar tırmandı. BTC karşısında kazanmış olduğu % 3’lük artışta aynı şekilde umut verici.

Fakat Nano hakkında sosyal medyada son dönemde yer alan haberler sebebiyle fiyatlar konusunda spekülasyon olup olmayacağı için tedbirli olmakta fayda var. Nano hakkında herhangi bir spesifik gelişme olmadığı böyle bir ortamda, bu tür haberlerin fiyatlara etkisinin olup olmadığını ayrı bir tartışma konusu. Bazı yorumcular Bitcoin in 7.000 doları göreceğini ve altcoinleri de beraber yukarı çekeceğini düşünüyor. Eğer bu gerçekleşirse bundan sonra kısa bir düzeltme yaşanabilir.

Bazı yatırımcılar ise Nano fiyatlarının tekrar 2 dolara altına düşeceğini iddia etseler de şu an içiyorum pozitif gözüküyor. Kısa süreli ve küçük miktarda bir düzeltme yaşanma ihtimali olsa da şu an trend yukarı yönlü. Şu anki işlem hacmi ve görünüm bu yönde olsa da hiçbir yükselme sonsuz değil.

Son dönemde Payfair anlaşması ile ilgi çekmeyi başaran Nano şu an piyasadaki fiyat hareketlerine karşı en dirençli altcoinlerden biri. Yakaladığı bu fiyat artışını sürdürmesi bekleniyor. Yani, Nano bir sürpriz yapabilir.

Nano (Nano) Payfair Anlaşması İle Dikkatleri Üzerine çekmeyi Başardı

Nano (NANO) Beş Önemli Proje İle Huzurlarınızda

Kaynak için tıklayınız.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
tags: