Home Altcoin Günün Yıldızı Bytom!

Günün Yıldızı Bytom!

Günün Yıldızı Bytom!


0

Günün yıldızı Bytom diyebiliriz sanırım. En büyük 50 kripto para içinde yüzde 16 ile en çok yükselen o oldu. Hele ki piyasada yaprak kımıldamayan böylesi bir günde.


Günün Yıldızı Bytom

2018 yılı hepimizin bildiği gibi büyük kayıpların yılı oldu. Çoğu altcoinde %50 ile %85 arası kayıplar söz konusu. Böylesi kayıpların telafisi zaman alacak. Hatta belki bazı kripto paralar için asla bir geri dönüş olmayacak. Bytom zor da olsa bu yükün altından kalkabilecek coinler arasında gözüküyor. Bugün fiyatını 0.2 dolara taşımasıyla bundan sonra süprizler yapabileceğinin de teminatını vermiş oldu.

günün yıldızı bytom

Bytom Fiyat Momentumu Göz Doldurdu

Bazı altcoinlerin devam etmekte olan yatay hareket çemberini kırdığını görmek keyif verici oluyor. Bugün Bytom’un yatırımcısına %16 kazandırması örneğinde olduğu gibi. Bytom bunu ilk kez de yapmıyor. Kazançları artırarak yoluna devam eden bir görüntüsü var. Hele ki diğer kripto paraların daha fazla kaybetmemek için mevcut değerinde tutunmaya çalıştığı böylesi günlerde yakaladığı çift haneli artış övgüye değer.

Bytom (BTM) son 24 saatte dolar karşısında %16 değer kazandırdı. Yazı yayına hazırlanığı dönemde gelen kar satışları değeri biraz düşürse de kar oranı halen %15.43 seviyelerinde. Şu an 0.21 dolardan işlem görüyor. Bitcoin karşısındaki değeri ise 3.289 satoshi.

Bytom göz önünde olan kripto paralardan biri değil. Sosyal medyaya baktığımızda da Bytom hakkında çok fazla konuşulmadığını görüyoruz. Bu anlamda Bytom’a piyasanın yalnuz kurdu da diyebiliriz. Haftalık yayınlanana raporuna göz attığımızda bu hafta önemli altyapı değişiklikleri yapacağı göze çarpıyor. Büyüyen ekosisteminin bir alameti olarak bugün yatırımcıların daha çok ilgisini çekmeyi başardı.

Bytom bu minvalde CoinAlert’in de ilgisini çekmeyi başarmış görünüyor. CoinAlert “hızlı uzun dönem artış uyarısı” verse elbette böylesi bir çıkış uzun vadeli artışın garantisi değil.

CryptoStickers ise BTM’de çok büyük ışık görenlerden. CryptoStickers’e göre Bytom boğa sezonuna resmi olarak giriş yaptı. Böylesi ani çıkışlar yatırımcılardan heyecan dalgalarına sebebiyet verse de genelde bu çıkışları sert düzeltme hareketleri takip eder.

Şu an için tek umudumuz böylesi bireysel çıkışların genele yayılması. Tek tek açan çiçeklerin topluca baharı kapımıza bırakması.

Bytom Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Bytom Klavuzu


https://twitter.com/koinmedya_/status/1053748332634497025

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya