Home Altcoin Ripple XRP Bahreyn Finans Devi SADAD ile xRapid Kullanımı için Anlaştı

Ripple XRP Bahreyn Finans Devi SADAD ile xRapid Kullanımı için Anlaştı

Ripple XRP Bahreyn Finans Devi SADAD ile xRapid Kullanımı için Anlaştı


0

Ripple XRP Bahreyn finans devi SADAD ile xRapid teknolojisinin uluslararası para transferlerinde kullanımı için anlaştı. Bu anlaşma ile Ripple XRP Bahreyn’de 1000’den fazla noktada kullanıcıların hizmetine sunulmuş oldu.


Ripple XRP Bahreyn Finans Devi SADAD ile xRapid Kullanımı Konusunda Anlaştı

SADAD, Bahreyn’in en güvenilen ödeme kanalı olarak kabul ediliyor. 2010 yılında faaliyete geçtiğinden bu yana pek çok ödül kazandı. Çalışma ortaklıkları arasında Amazon, eBay, Play Station, Xbox, One Card, iFlix, Steam, iTunes ve daha pek çok tanınmış firma bulunuyor. Kamu ödemeleri, fatura ödemeleri, sigorta primleri, ön ödemeli kartlar, oyun kartları ve hediye kartları gibi pek çok alanda hizmet veren şirket Visa ve Master Card ile de beraber çalışıyor. Bu hizmetlere ilaveten, zekat ve sadaka, üniversite harçları ve aklınıza gelebilecek her türlü online ödeme yapılabiliyor.

Fakat en önemli hizmetlerden birisi ICICI Bank ve UAE Exchange ile yaptığı antlaşma ile uluslararası para transferlerinde artık Ripple XRP ve xRapid teknolojisini kullanacak olması. Firmanın hem Android hem iOS’ta çalışan bir uygulaması var. Ayrıca Bahreyn genelinde 1000’den fazla noktada ATM’si bulunuyor. M-Pos isimli Pos cihazı ile QR ödemeler yapılabiliyor.

Ripple XRP Bahreyn Finans Devi SADAD ile xRapid
Ripple XRP Bahreyn Finans Devi SADAD ile xRapid

SADAD’ın ortaklarından olan UAE Exchange, yakın zamanda uluslararası transferlerde xRapid teknolojinin kullanımı için Ripple XRP ile anlaşma yapmıştı. Ortadoğu’da en büyük ödeme sistemleri firması olan UAE Exchange yapılan bu anlaşma ile, Ripple XRP bu bölgedeki hakimiyetini sağlamlaştırmıştı.

Bahreyn’li SADAD firması ile yapılan anlaşma, Ripple XRP’ın bu bölgede ileriye dönük hedeflenen büyük olduğunun ayrı bir göstergesi. Zaten Ripple XRP, genel şirket politikası olarak, gelişmekte olan ülkeleri ve burada bulunan finans kurumları ile ortaklıklarını geliştirmeyi hedefliyor. Bahreyn finans devi SADAD ile yapılan anlaşma son günlerde sıklıkla duyduğumuz Ripple XRP ve finans şirketleri arasında yapılan anlaşmalardan sonuncusu oldu.

Ayrıca bakınız

Ripple xRapid’i Kabul Eden YENİ Bir Şirket Açıklandı!

Kaynak için tıklayınız

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya