Home Altcoin Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu

Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu

Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu

brave
0

Altcoinler için sıradan bir gün olsada, Coinbase borsası söylentisi ZCash (ZEC) fiyatında kayda değer bir artışa neden oldu. ZEC 124 Dolardan işlem görmeye başladı. Bu artış oranı ile 20 en büyük kripto para arasında günün en fazla kazananı oldu


Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor

 

Altcoin piyasasında kısmen bir toparlanma var. Olumlu bekleyiş markette yeşil rengin yaygın olmasıyla kendini gösteriyor. Kazançlar çok yüksek omasada piyasada iyimser bir hava var. Zcash 125 Dolar sınırında ve günün en iyi kazanç veren kriptolarından.

 

ZCash Fiyatı Yükselmeye Devam Ediyor

 

Çoğu altcoin yatırımcısı ZCash‘i ilk 10 kripto para arasına girme potansiyeline sahip görmesede bu potansiyel aslında var. 2018 yılı kripto para yatırımcıları çok zor geçti. Altcoin market hacmi Bitcoin ile kıyaslandığında çok daha fazla düştü. Bu durum kısmen düzelmeye başladı ancak istenilen çıkış hala gerçekleşmedi.
Geçen 24 saat içinde ZCash fiyatında kayda değer bir artış oldu. ZEC, USD’ye göre yaklaşık olarak %5 bir artış gösterdi. Benzer oratışı BTC’ye karşı da elde etti. ZEC şu anda talep görüyor.  Günlük işlem hacmi yaklaşık olarak 88 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

 

Yatırımcılar ZEC fiyatının daha da yükseleceği konusunda hemfikirleri, çünkü ZEC fiyat grafiğindeki üçgen, fiyat artışı lehine yukarıya doğru kırıldı.

ZEC Twitter’da da gündem olmaya başladı.

https://twitter.com/cryptotopcatt/status/1053552495673401344/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1053552495673401344&ref_url=https%3A%2F%2Fnulltx.com%2Fzcash-price-heads-to-125-as-coinbase-listing-rumors-persist%2F

 

Bildiğiniz gibi kripto para borsalarında arbitraj yapma fırsatı her zaman oluyor. Şu anda Sistemkoin borsasından ZEC alıp HitBTC de satış yapma imkanınız var. Arzu ederseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Bu fırsat Twitter’da paylaşılmaya başladı bile.

Her iki borsada ZEC hacmi istenilen seviyede değil, bunu hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla yüklü miktarda ZEC almanız mümkün olmayabilir.

Coinbase borsası söylentisi ZCash (ZEC) fiyatını artırıyor. Ancak bu söylenti bir çok altcoin için kullanılıyor. Coinbase borsasının gündeminde olan kriptolar arasında BAT, ZCash, XLM ve ADA tokeni gündemde ancak hangisinin başta listeleneceğini kestirmek zor.

Piyasaların kırılganlığını da göz önünde bulundurarak ZEC fiyatını takip etmenizde fayda var. En azından Stop Loss kullanmayı unutmayınız.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave