Home Altcoin Cobinhood Listelemesi Sonrası Ripple 2.lik Koltuğuna Oturabilecek Mi?

Cobinhood Listelemesi Sonrası Ripple 2.lik Koltuğuna Oturabilecek Mi?

Cobinhood Listelemesi Sonrası Ripple 2.lik Koltuğuna Oturabilecek Mi?


0

Ripple 2.lik Koltuğuna Oturabilecek mi? Analistlere göre Cobinhood borsasında listelenmek fiyatlara olumlu etki yapabilir ve Ripple XRP 2.lik koltuğunu devralabilir.


Cobinhood Listelemesinin Ardınan Ripple 2.lik Koltuğuna Oturabilecek Mi?

Ripple XRP yatırımcıları Cobinhood listelemesi sonrası fiyatlarda ciddi bir artış beklenti içerisinde. Bu konuda görüşlerini belirten analizciler, Cobinhood borsasının büyüklüğü ve erişim imkanı göz önünde bulundurulduğunda bunun yeni bir yükseliş trendini başlatabileceğini ve beklentilerin doğru çıkabileceğini düşünüyorlar.

Cobinhood Borsasında Listelenince Ripple XRP 2.lik Koltuğuna Oturabilir

Ripple XRP, Bitcoin ve Ethereum’dan sonra piyasa değeri olarak en büyük 3 Kripto para. Fakat Ripple XRP, Ripple Labs’a ait olduğu için diğer Kripto paralar gibi madencilik yoluyla üretilmiyor. Kripto para piyasasında Ripple üzerinde pek çok tartışma yaşanıyor. Fakat pek çok insan önümüzdeki birkaç gün içerisinde Ripple’ın Ethereumu yerinden edeceğini ve 2. koltuğuna oturacağını düşünüyor.

Ripple yakın zamanda kendisini yeni nesil kripto para platformu olarak tarif eden Cobinhood borsasında listelenmeye başladı. Cobinhood borsasında hiçbir işlem ücreti alınmıyor. Platform elektrik mühendisliği bölümünde öğrenim gören Popo Chen tarafından kuruldu ve 5 milyondan fazla aktif kullanıcısı var.

Cobinhood listelenmesinin dışında, Ripple XRP Bitcoin’den daha ucuz ve tarafından daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Swell Konferansı sırasında Ripple XRP’nin Bitcoin de bin kat ucuz Ethereum’dan bin kat hızlı olduğunu iddia etmişti.

Ripple’ın son dönemde finans devleriyle yapmış olduğu anlaşmalara bakılırsa yakın gelecekte kripto paralar arasında parlamasını beklemek yanlış olmaz. Cobinhood listelenmesinin çok daha fazla kişinin Ripple XRP’ye yatırım yapmasına olanak vermesi bekleniyor.

Bütün bu güzel gelişmeler yanında, 19 Ekim akşamı yayınlanan bir duyuruda, Cobinhood borsasında sistem bakımından dolayı Ripple XRP çekme işlemlerinin durdurulduğu açıklandı.

Genellikle bir Kripto paranın bir borsada listelendiği veya listeleneceği haberi Kripto para lehine olumlu bir hava oluşturur. Diğer bütün gelişmelerle birlikte değerlendirildiğinde Cobinhood listelenmesinin de fiyatlara etki etmesini beklemek mümkün.

Fakat bu etkinin ne derece büyük olacağını zaman gösterecek.

Kaynak için tıklayınız

Ayrıca bakınız

Ripple XRP Bahreyn Finans Devi SADAD ile xRapid Kullanımı için Anlaştı

Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti, Peki Yükseliş Devam Eder mi?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya