Home Altcoin Bitcoin Borsası Cobinhood XRP ve XEM’i Listeliyor – Cobinhood İşlem Ücretler Ne Kadar?

Bitcoin Borsası Cobinhood XRP ve XEM’i Listeliyor – Cobinhood İşlem Ücretler Ne Kadar?

Bitcoin Borsası Cobinhood XRP ve XEM’i Listeliyor – Cobinhood İşlem Ücretler Ne Kadar?


0

Bitcoin Borsası Cobinhood XRP ve XEM’i Listeleme kararı aldı. Bu karar belki de zaten gecikmiş bir karar olarak algılanabilir. Ne de olsa XRP en büyük 3.kripto para


Bitcoin Borsası Cobinhood XRP ve XEM’i Listeliyor

Bugün Ripple (XRP) severlere güzel bir haberimiz var. XRP bugün yeni bir kripto borsasında daha listelendi. XRP’nin piyasada her zaman farklı bir yerde durduğu çokça konuşuldu. Bazıları onun bu özel konumunu mantıklı bulurken bazıları merkeziyetsizlik felsefesine ihanet olarak tanımladı. Tüm bu tartışmalar arasında Ripple son 1 ayda öne fiyatını yaklaşık 3 katına çıkarması ve ardından da neredeyse yarı yarıya değer kaybetmesiyle çok konuşuldu. Nihayetinde XRP bu ay %15 civarı kar etmiş görünüyor.

XRP ve XEM Listelendi

Son XRP listelenme haberi Cobinhood cenahından geldi. Cobinhood bu piyasada sıfır komisyon ücreti almasıyla nam yapmış bir borsa. Yani Cobinhood borsasındaki kripto varlıklarınız üzerinden işlem yaparken kesinti ücreti ödemezsiniz. İşte bu cazip yönüyle öne çıkan Cobinhood’un yeni müşterisi Ripple. XRP 19 Ekim 2018 gününden itibaren borsa üzerinden alınıp satılabilecek ve havale işlemleri gerçekleştirilebilecek.

XRP şu an için sadece iki parite üzerinden tanımlandı. XRP/USDT ve XRP/BTC. Borsada listelenen bir diğer popüler kripto para ise NEM (XEM). XEM de aynı XRP gibi BTC ve USDT üzerinden alınıp satılabilecek.

XRP ve XEM listeleme haberleri yanı sıra Cobinhood XRP’ye bir de kaldıraçlı işlem opsiyonu açmaya hazırlanıyor. Böylece müşteriler bu kripto paranın düşeceğini düşündüklerinde Short yani açığa satış emri girebilecekler. Hatırlatmakta fayda var ki kaldıraçlı işlemler ancak ileri derece teknik analiz bilgisi gerektirir. Çok yüksek oranlarda kar elde edilebileceği gibi varlıklarınızın tamamını bir anda kaybetme riski de barındırır.

Cobinhood borsası halihazırda ETH/USDT, COB/ETH, BTC/USDT ve ETH/BTC paritelerinde kaldıraçlı işlem izni veriyor.

Listelenme Haberi XRP Fiyatını Hareketlendirir Mi?

Bu piyasanın olağan gelişmelerinden biri de her yeni listelenme sonrası dijital varlığın değerindeki yükseliştir. Son günlerde XRP’nin fiyatını en çok etkileyen haberler RippleNet ağına dahil olan yeni banka haberleri. Bunların yanı sıra ardı ardına gelen xRapid, xCurrent ve xPring haberleri de piyasada fiyatlandı. Bugün gelen Cobinhood borsası haberi fiyatları yeterince etkilemedi. Belki de XRP fiyatları kendini 22 Ekim’de başlayacak olan Sibos etkinliğine saklıyordur. Ne dersiniz?

Ripple Sibos Etkinliğinde RippleNet’i Duyurmayı Planlıyor – XRP 1 Doları Görür Mü? Tıklayın


 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?