pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin 2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları

2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları

2018′ in En Popüler Bitcoin Borsaları
0
koinmedya_googlenews

2018’in en popüler Bitcoin borsaları, profesyonel kriptopara yatırımcısı için bir vaka niteliği  taşımaktadadır. Asıl soru profesyonel olmayan yatırımcı cenahında vaziyet ne durumdadır.  


En Popüler Bitcoin Borsaları…

Kriptopara piyasasında yeni olanlar için, çok bilinen mevcut coinlerin dışında çok karlı fırsatlar barındıran kriptoparaların da olduğunu biliyor muydunuz? Yakın zamanda CoinMarketCap 2017’nin en iyi coinlerini listeledi.

Bu altcoinlere sahip olmak ve ticaretini yapmak için öncelikle onları destekleyen bir borsaya girmek gerekiyor. Aşağıda, sırasıyla 2018′ in en popüler Bitcoin borsaları söz konusu. Ancak, şunu belirtmekte fayda var söz konusu borsalar tüm coin ve tokenları desteklememektedirler.

koinmedya_brave
  1. Binance

Kullanımı en kolay coin borsası. Türkler arasında en popüler borsa. İşlemleri ve para transferi çok hızlı olduğu için Dünyanın önde gelen en iyi kriptopara ticaret platformu. Eğer Altcoin ticareti söz konusu yapılacaksa, akla gelen ilk kriptopara borsadır. 2017 yılında zirveye oturması çok kısa sürede gerçekleşti. En iyi işlem hacmine sahip kripto platformlarından birisidir. BTC ticaretinin yanında, EOS’ un USDT çiftleri, ETH, XRP ve BCH gibi coinlerin ticareti azınmayacak derecede yüksek.

  1. OKEX

Bu platform son zamanlarda, ETH, ETC, XRP, EOS, TRON ve BCH bazında olağanüstü bir işlem hacmi gerçekleştirdi. USDT ticari çiftinin yanı sıra, BTC ve ETH çiftleri ile de işlem gerçekleştirebilmektedir. Platform ayrıca Mithril, Origin Sport ve HYCON gibi bazı belirsiz altkoinlere erişim  de sağlamaktadır.

  1. Huobi

Bu yıl Huobi kriptosu için çok heyecan vericiydi. Borsa, çok güçlü günlük işlem hacmi ile dikkat çekmektedir. ETT, BCH, EOS ve XRP’ nin USDT işlem çiftleri son dönemde önemli miktarda işlem hacmi gerçekleştirmektedir.

Platformda desteklenen diğer önemli paralar ZCoin, TRON, ETC, OMG, Dash ve ZCash’ dir.

Huobi, küçük olarak kabul edilen pek çok cap coinler’i desteklemeseydi, listemizde çok daha üst sıralrda olabilirdi.

  1. Kucoin

Kucoin, heyecan verici yeni projelere imza atmak ve ilk büyük işlem hacmi günlerini yaşayabilmek için tarihsel olarak diğer büyük borsalardan çok önce coin sistemine giriş yapmış bir kriptodur. Coinbase’de işlem yapmaya başlamadan çok önce, 0X kaydı bile mevcuttu. Daha önce bunlardan birkaç profesyonel örnek vermiştik.

Bu platform üzerinden ticaret yapılmasına devam edilmesi için kullanıcılarını ödüllendiren yerel bir coin olan KCS ile çalışmaktadır. Kucoin’de, NEO çiftlerinin yanı sıra BTC, ETH ve KCS’yi bulunmaktadır. Herhangi bir borsada ilk üçü girecek kadar büyük bir işlem hacmi olan çok çeşitli altcoinlere sahiptir.

  1. ZB.COM

Listemizde en son sırayı ZB.COM işgal etmektedir. Bu platform, trafiğinin çoğunu BTC ve ZB ticareti ile mümkün olan, Dash ticaretinden almaktadır.

Ayrıca, NEO, XRP, BCH, LTC ve Qtum gibi diğer coinler de ZB. Com’ un işlem hacminde büyük pay sahibidirler. Bu coinlerin çoğun USDT’ye karşı ticareti yapılabilir. Platform ayrıca Standart Token, Paxos, Aeternity ve ChatCoin gibi daha az popüler coinlere de erişim sunmaktadır.

Altcoin Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Etiketler:
X