Home Altcoin Tron’un Yeni Ödeme Sistemi Poppy İddialı Geliyor

Tron’un Yeni Ödeme Sistemi Poppy İddialı Geliyor

Tron’un Yeni Ödeme Sistemi Poppy İddialı Geliyor

brave
0

TRON, kullanıcılarına ücretsiz içerik ve eğlence sunmak üzere geliştirilen blockchain tabanlı bir protokoldür. Tron geliştiricileri alışveriş sektöründe devrim yaratacak bir uygulamaya imza attı. Tron’un yeni ödeme sistemi, Poppy çok iddialı. Poppy nedir? Bu yeni uygulama Tron’a ne kazandıracak?


Tron’un Yeni Ödeme Sistemi Poppy

Tam bir özerkliğe sahip olan Tron kullanıcıları, Tron’u kullanarak, içerik ve veri üretebilir aynı zamanda da depolayabilir. Bu yüzden Tron kullanımı dünya çapında giderek yaygınlaşıyor.

Tron, Poppy olarak adlandırılan yeni bir ödeme sistemi (POS) geliştirdi. Tron’un yeni ödeme sistemi, Sesameseed (Süper geliştiriciler) tarafından TRON blokchain platformunda oluşturuldu. Poppy, TRX’in alışverişlerde etkin bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayacak. Aynı zamanda bu sistemden diğer kriptolar da faydalanabilecek. Tron blockchaini bu uygulama ile mevcut kredi kartı ödeme işlemlerindeki ücretleri azaltacak.

TronCard ile Güvenli Alışveriş

Sesameseed, kapsamlı bir ödeme işlemcisi oluşturmak için POS cihazları tasarlayan Clover ile ortak çalışma başlatmıştı. Bu çalışmalar sonunda Poppy ödeme uygulaması piyasaya sürülüyor. Poppy, Clover Application Market’de uygulama olarak yer alacak. Satıcı ve perakendeciler Clover POS cihazlarını güncelleyerek bu uygulamayı kullanabilecekler. Ödemelerde, artık cüzdanlar, TronCard ve Seedit kullanılarak Poppy ile kripto ödemeler mümkün olabilecek. Ayrıca, uygulamada Visa veya nakit gibi geleneksel yöntemler de yer alacak. 

 Tron Poppy ile Alışveriş Sektöründe Etkin Bir Şekilde Kullanılacak!

Kredi kartı işlevi gören TronCard, TRX ve TRON tokenler ile POS işlemlerini gerçekleştirecek. Ve müşterilerin kriptolar ile alışveriş yapabilmelerini sağlıyor. 3D barkod özelliğine sahip olan TronCard, Tron cüzdanında kayıtlı olan adrese gönderiliyor. Bunun için herhangi başka bir işleme ihtiyaç duyulmayacak. Kart, kullanılmaya başlandığında, TRX ve piyasadaki farklı tokenler için cüzdan işlevi görecek. TronCard, Poppy uygulamasında ödeme yöntemi olarak kullanılacak. Aynı zamanda, bu kart P2P işlemleri için de güvenli bir referans sayılacak.

Bir sosyal medya ödeme aracı olan Seedit aracılığıyla bayiler ve satıcılar bu blockchain platformunu kullanabilir. Bu uygulama ile müşterilere indirimler, ücretsiz ürünler, hediye kuponları ve ödüller sunabilir. Bu sistem satıcı ve alıcı arasındaki pazarlama ve reklam kaynaklı engelleri ortadan kaldıran ortak bir ticaret deneyimi sunacak.

Mağazadan veya online olarak satın alma seçeneklerinde TRX’in kullanımı yaygınlaştıkça bu yeni uygulama, Poppy de yaygın bir şekilde kullanılacaktır. Tron Poppy ile alışveriş alanında da kullanıcılarına hizmet sunmaya başlayarak gücüne güç katacak diyebiliriz.

Poppy’nin piyasaya sürülmesi, TRX’in fiyatını artıracak mı? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave