Home Altcoin Tron’un Gizli Ortağı Baidu Mu?

Tron’un Gizli Ortağı Baidu Mu?

Tron’un Gizli Ortağı Baidu Mu?

0

Coinness.com ekibi, kripto topluluğuna “Tron’un gizli ortağı Baidu” temalı bir yayın gerçekleştirdi.  Ekip Twitter’daki online yayınında Baidu’nun gizli ortak olduğuna ilişkin özel bilgi edindiklerini söylediler. Ekip aynı zamanda bir hafta içinde resmi açıklamanın gelebileceğini söyledi.


Tron’un Gizli Ortağı Baidu Olabilir Mi?

Tron Topluluğunun Habere Cevabı

Tron topluluğunun haber hakkında duydukları heyecanı açıklaması çok zaman almadı. @RoDijk1 ‘in attığı bir tweet bunun nasıl büyük etki yapan  bir duyuru olduğunu anlatıyor. Tweette şunlar söyleniyor:

Şirket Çin’in online araştırma pazarının %66’sını kontrol ediyor. Alibaba’nın Shenma’sı O’na en yakın rakip olarak pazarın sadece %14’ünü kontrol ediyor.

Popüler Tron topluluğu üyesi @WLFOFMYST bahsedilenin gerçekten Baidu olup olmadığı konusundaki şüphelerini dile getirdi:

Peki…spekülasyonlar ortada cirit atıyor, tıpkı geçmişte @HulkHogan fanlarının yaptığı gibi. Bu muhteşem. Ben sevdim! Bir kez daha medya çılgınlığı yaratacak. Yalnızca bir şey var ki… Baidu olmayabilir. Ortaklık zaten uzun zaman önce duyurulmuştu.

Bu hesap daha sonra attığı tweette nihai düşüncesini şöyle açıkladı:

 

“Fiyattaki artış beni bunun muhtemelen Baidu olduğuna inandırdı. TRON’un habere verdiği reaksiyon ile sızıntının muhtemelen güvenilir olduğunu düşünüyorum. Süreç olgunlaşınca fiyat çok iyi olabilir.

Ortaklık Haberi ve TVM Aktivasyonu Sonucu Oluşan TRX Pazar Performansı

Tron’un yeni ortağının haberleşmesi yalnızca 24 saat önce oldu ve TRX kripto pazarında bir heyecan dalgası estirdi. Bu anonsa ek olarak aynı gün Tron Virtual Machine’nin başarılı aktivasyonu da güçlü Pazar performansına yardım etti.

TRX’in değeri 0.020$’dan 0.023367$’a çıktı. Bu 12 Ekim(0:3 UTC) ‘den sonra %16.8’lik bir artış anlamına geliyor.

Baidu Hakkında

Baidu internetle ilgili servisler ve ürünler üzerine yoğunlaşmış çok uluslu Çin şirketi. Merkezi Pekin’de. Baidu’nun ayrıca yapay zeka endüstrisinde büyük bir varlığı söz konusu. Baidu’nun DU Group ya da DU Apps Studio adı altında oluşmuş Global Business Unit’i çeşitli uygulamalar ve servislere sahip  bir uygulama geliştiricisi. Dünya genelinde aktif 2 milyarın üstünde kullanıcısı mevcut.

Size göre Tron’un gizli ortağı kim? Lütfen düşüncelerinizi  aşağıya yazın.

Tron Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın


KoinMedya AirDrop‘una Katılmak İster Misiniz? Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki tweet’i RT etmek. İşte Bu Kadar Basit. Kazanana 50 TON #TRX Bizden Hediye

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial