Home Bitcoin Forbes ”Bitcoin Fiyat İstikrarı Bir Boğa İşaretidir”

Forbes ”Bitcoin Fiyat İstikrarı Bir Boğa İşaretidir”

Forbes  ”Bitcoin Fiyat İstikrarı Bir Boğa İşaretidir”

0

Forbes Bitcoin fiyat istikrarı bir boğa işaretidir diyor. Bitcoin son haftalarda kayda değer bir durgunluk içinde, neredeyse Eylül ayını 6000 ile 6500 Dolar bandında tamamladı.  


Forbes Bitcoin Fiyat İstikrarı Bir Boğa Koşusu Anlamına Gelir

 

Temel olarak şu söylenebilir, bu durum Bitcoin için bir yükseliş trendinin göstergesidir. Esasen fiyatların yatay seyirde gitmesi yatay seyirden sonra yükseleceğine yorumlanır. Çünkü fiyatlar sabit kaldıkça benimsenme artar ve daha yüksek momentum toplayan fiyat ileri doğru atılır

Bitcoin Fiyat Yorumları

LDJ Capital’in Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı David Drake, farklı nedenler olsada bu konuda hemfikir;

“Bu bir yükseliş işaretidir, çünkü şu anda daha fazla riskten korunmak için bir çok fon, bireylerden ve balinalardan daha fazla Bitcoin alıyor ve bu kavşağa üç hafta önce girildi”

 “Sonuç olarak,  yatırım fonları şu anda balinalardan BTC topluyor. Çünkü balinalar istedikleri BTC’ye sahipler veya daha önce satın aldılar. Bu nedenle önümüzdeki iki ay boyunca kripto para piyasasında bir dalganlama göreceğiz.” .

Elliott Wave International Analizi Müdürü Elliott Prechter ise aynı fikirde değil.

Bitcoin çok uzun dönem boğa piyasasındaydı. Bu düzelte eninde sonunda gelecekti. Tüm ralliler aşağı yönlü olacak. Yatırım için doğru zaman aralıklarını bekliyoruz


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial