Home Altcoin Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Açıyor

Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Açıyor

Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Açıyor

0

Cobinhood borsası Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’u marj ticareti yapmak üzere XRP ve XEM ile eşleştiriyor.  İşlemlerden ücret almayan Cobinhood borsası, geçtiğimiz günlerde XRP ve NEM (XEM)’i listeleyeceklerini duyurdu. Böylece yatırımcılar, bu borsada, XRP ve NEM ile ilgili işlemleri yapabilecekler. Ayrıca, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cobinhood Coin (COB) için marj ticareti ve finansman eklendiğini de açıkladılar.


Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Ekliyor

Coinhood borsası, yeni özelliklerin 19 Ekim’de kullanıma başlayacağını duyurdu. Kullanıcılara, kripto varlıklarını en üst düzeye çıkarabilmeleri için bu hizmetlerin sunulduğu iddia ediyorlar. Zaten normal ticaret hizmetlerinde borsa, komisyon ücreti almıyor. Buna marj ticaretini de eklediler.

Kullanıcılar, BTC/USDT, ETH/USDT ve COB/ETH çiftleri için 3 kata kadar kaldıraçlı işlem yapabilir. Aynı çiftler için 4x kaldıraç ile satış yapabilirler. Ayrıca, kullanıcılar, COB, Bitcoin, Ethereum ve USDT ile marj finansmanı sağlayabilecekler.

Bu finansmanı oluşturanlar, marj ticareti yapmak isteyenlere fon sağlayarak ekosistemi tamamlayacaklar. Cobinhood, COB tokenlerini Cobinhood hesaplarında tutan kullanıcıların, marj ticaret kredisi faizlerinde %50 indirim sağlayabileceğini belirtti.

Cobinhood, platformlarında işlem yapmak üzere üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’yi de eklediklerini belirtti. Ripple (XRP), 19 Ekim’de işleme açılarak Bitcoin ve USDT ile eşleştirilecek. Kullanıcılar XRP ile yatırma, çekme ve ticaret işlemlerini yapabilecekler.

Platform, borsada, NEM‘i listeleyeceklerini ve aynı zamanda işlemlerin başlayacağını açıkladı. Kripto para birimi NEM, Bitcoin ve USDT ile eşleştirilecek.

Cobinhood kısa süre önce haberlerde görüleceği üzere “İletişim Tasarımı” alanında 2018 yılı Red Dot Ödülü’ne layık görüldü. Kripto para tarihinde önemli bir anı gösteren bu ödülü borsanın kazanması kripto para alanında bir ilktir.

Diğer haberler için tıklayınız.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial