Home Altcoin Stellar XLM Fiyatı Haftalık Analizi!

Stellar XLM Fiyatı Haftalık Analizi!

Stellar XLM Fiyatı Haftalık Analizi!

0

Stellar XLM fiyatı haftalık analizi bizlere ne veriler sunuyor birlikte göz atalım.Stellar (XLM) fiyatı son 24 saatte %10 dan fazla bir oranda değer kaybetti. 0.24 dolar olan alış seviyesi aşağı yönde kırıldı ve 0.21 dolarda yeni bir alış seviyesi oluştu.


Stellar XLM Fiyatı Haftalık Analizi!

 

XLM/USD uzun vadeli görünüm

XLM/USD geçtiğimiz hafta uzun vadeli görünümünde konsolide haldeydi. 0.24 dolara ayı koşusu yaptıktan sonra boğalar aşağı yönlü hareketi kesti. Oluşan yeşil mumdan boğaların kademeli bir dönüş yaptığının işaretiydi. Günlük grafikte günlük açılış mumları güçlü ayı mumlarıydı ve 0.24 olan destek seviyesini 0.21 dolar seviyesine düşürdü.

Stellar XLM fiyatı haftalık analizi
Stellar XLM fiyatı haftalık analizi

Eğer ayılar momentumunu artırırsa Stellar (XLM) 0.21 dolar olan destek seviyesini kırarak 0.18 dolar destek seviyesine düşebilir.

Öte yandan Stellar (XLM) 50 günlük EMA’nin altında kaldı. 10 günlük EMA ise 50 günlük EMA’nın üstünde ve ayı hareketini işaret ediyor. RSI indikatörü de 40 seviyelerinde sinyal hatları aşağı doğru ve satış sinyalini işaret ediyor. Aynı zamanda günlük grafikte 0.24 seviyesinde şekillenen kırmızı mumları destekliyor. Yukarıda belirttiğim gibi ayılar momentumunu artırırsa yeni destek seviyesi 0.18 dolar olabilir. Bu durumda kısa vadeli işlemleri tercih etmek daha akıllıca olur.

Stellar (XLM) orta vadeli görünüm

Stellar XLM fiyatı haftalık analizi
Stellar XLM fiyatı haftalık analizi

Stellar (XLM) orta vadeli görünümde 10 Ekim’e kadar hareketli bir grafik çizmeye devam etti. Boğalar 0.21 dolar destek seviyesini kırarak fiyatı 0.3 dolara ittikten sonra yatay hareket başladı. Sonrasında bir ayı hareketiyle XLM fiyatı 0.24 dolara düştü.

Ayı momentumu artarak devam etti ve yeni destek seviyesi 0.21 dolara kadar düştü. Orta vadeli görünümde Stellar (XLM) 10 günlük ve 50 günlük EMA’nın altında. RSI 14 periyodu 20 seviyelerinde ve yukarı yönlü hareket olabileceğini işaret ediyor. Yeşil mumları görmek için disiplinle ve sabırla hareket etmek gerekiyor.

Ayrıca bakınız: Stellar XLM yukarı yönde ciddi sinyaller veriyor!

Orta vadeli işlemlerde Stellar XLM 0.21 dolar destek seviyesinde  iyi bir alış fırsatı verebilir. Bu fiyat görünümünde orta vadeli trade yapmak daha mantıklı olacaktır. Ancak yatırımlarınıza karar vermeden önce kapsamlı araştırmalar yapmayı ihmal etmeyin.

Stellar (XLM)’ın açıklayacağı yeni anlaşmalar ile ilgili haberimizi okumak için tıklayın.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial