Home Altcoin Justin Sun Tron ve Alibaba İddialarını Sıcak Tutuyor!

Justin Sun Tron ve Alibaba İddialarını Sıcak Tutuyor!

Justin Sun Tron ve Alibaba İddialarını Sıcak Tutuyor!

0

Alibaba ve Tron’un kripto borsası kurmak için ortaklık çalışmaları yürüttüğü yönünde dedikodular aldı başını gidiyor. Aslında dedikodu demek doğru olmayabilir. Çünkü bu konuda ismi açıklanmayan Alibaba ve Tron yetkililerinden bu iddiaları doğrulayan açıklamalar gelmişti. Ve bugün Twitter, Tron’un kurucusu Justin Sun’dan gelen yeni bir tweetle çalkalandı. Justin Sun Tron ve Alibaba ortaklığı ile ilgili ne söyledi?


 

Justin Sun Tron ve Alibaba Ortaklığı Ne Zaman! 

Justin Sun liderliğindeki şirket, yaptığı bir çok paylaşımla medyanın dikkatini çekmeyi başarıyor. Medyanın ilgisini çeken paylaşımların hepsi Sun’a ait değil. Şirkete ait olan bir çok sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar da gündeme bomba gibi düşüyor. Şirket, en son BitTorrenti satın aldığını açıkladığında Twitter camiası çalkalanmıştı ve haber Tron takipçileri ve kullanıcıları arasında büyük yankı uyandırmıştı.

23 Temmuz’da Tron BitTorrent’in devralınmasını onaylamıştı ve Tron’un “dünyanın en büyük merkezsiz ekosistemi” olduğunu ilan etmişti. BitTorrent’in satın alınması kripto camiasında büyük ilgi uyandırmıştı. Çünkü BitTorrent şu anda 150 milyonun üzerinde muazzam bir aktif kullanıcı kitlesine sahip.

Justin Sun BitTorrent anlaşmasını şu tweet ile duyurmuştu:

“BitTorrent ve uTorrent’in Tron ailesinin bir parçası olmasından gurur duyuyoruz. BitTorrent, 100M’den fazla aktif kullanıcı tarafından desteklenmektedir. Birlikte merkeziyetsiz internetin geleceğini inşa ediyoruz! Güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin #TRONBT $ TRX @Tronfoundation… ”

“Alibaba Hadi Söyle Artık”

Alibaba ve Tron’un aylardır ortak bir kripto borsası üzerinde görüşmeler yaptıklarına geçen hafta sitemizde yer vermiştik. Ve 12 Ekim’de, Justin Sun Tron ve Alibaba ortaklığına yorulan merak uyandırıcı bir tweet attı. Tweet’te ortaklık kurulan şirketin ismine yer verilmese de akıllara ilk olarak Alibaba geldi. Kripto kullanıcıları ve meraklıları tarafından yapılan yorumlar ve spekülasyonlar Twitterda gündemin baş köşesine oturdu.

İşte Justin Sun’un heyecan yaratan tweeti:

“Sonunda, milyar dolarlık endüstri deviyle ilk kez ortaklık kurma zamanı. Bil bakalım kim? #TRON #TRX $ TRX i

Yapılan son açıklamanın ardından, birçok kripto takipçisi tarafından Sun’ın gönderisine “Artık daha fazla bekleyemeyeceğim.”,”Meraktan çatlattın beni “, “Alibaba işte, Hadi söyle artık” gibi yorumlar yapıldı.

Pek çok kullanıcı, Çin’in e-ticaret devi Alibaba ile olan gizli ortaklığı ile ilgili spekülasyon yapmaya devam ediyor. Söylentiye neden olan olan bir çok sebep var. Bunlardan biri de Justin Sun’ın, Jack Ma’nın yöneticisi olduğu Hupan Üniversitesinden en iyi derece ile mezun olan bir öğrenci olmasıdır. Henüz Alibaba ile kurulacak ortaklığa dair resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak önümüzdeki günlerde bu yönde bir resmi bir açıklama bekleniyor. Herkesin merakla beklediği açıklamayı sizlerle en kısa zamanda paylaşmayı umut ediyoruz.

Ayrıca Jack Ma’nın Bitcoin ve Blockchain teknolojisiyle ilgili açıklamaları için tıklayınız.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial