Home Altcoin Bytecoin (BCN) Bir Bir Borsalardan Çıkarılıyor!

Bytecoin (BCN) Bir Bir Borsalardan Çıkarılıyor!

Bytecoin (BCN) Bir Bir Borsalardan Çıkarılıyor!

0

Bytecoin (BCN) bir bir borsalardan çıkarılıyor. Bytecoin neden çıkarılıyor.? Sorun neden kaynaklanıyor? Bytecoin yatırımcılara nasıl bir kazanç sağlayabilir?


Bytecoin  (BCN) Bir Bir Borsalardan Çıkarılıyor

 

Bytecoin merkeziyetsiz ve açık kaynak bir platform. Bytecoin’in en belirgin özelliği herkesin platformun gelişim ekibinde yer almasına imkan sağlaması. Bytecoin’de gizlilik ve güvenlik en önemli noktalar. Mali durumlarını gizli tutmaya özen gösterenler için doğru bir tercih ama Bytecoin de son durumdan nasibini aldı ve son zamanlarda olumsuz gelişmeler yaşadı.

Daha saatler önce Twitter’da OKEX ekibi müşterilerine Bytecoin’i (BCN) listeden çıkarama sürecini başlattıkların duyurdu. Arkasında yatan neden ise, Bytecoin ekibinin  uzun süredir ihmal ettiği Teknik bir sorun. Twitter’daki duyuruda işlemin tam tarihi de veriliyor:

“ Bytecoin’in düzenli izlenmesi sonucunda, ihmalden dolayı Teknik bir sorunun ortaya çıktığını gördük. Kullanıcılarımızın menfaatini korumak için OKEX tüm BCN işlemlerini 12 Ekim saat 19:00 da iptal edecektir. BCN’nin tüm para yatırma ve alım-satım işlemleri sona erecektir.

Kullanıcılar BCN cüzdanlarını platformumuzdan kaldıracaktır.Satın alma emirleriniz zamanında iptal edilmezse, system tarafından otomatik iptal edilecektir. Ve elinizdeki değerli varlığınız yatırım hesabınıza aktarılacaktır.

BCN sahiplerine para çekme işlemlerini 1 Kasıma kadar yapacaklarını ve tüm paralarını diğer tercih edilen cüzdanlara aktarabilecekleri söylendi. Ayrıca ısrarla 1 kasıma kadar süre verildi.

1 Kasımdan sonra Binance dört coini desteklemeyecek. Bunlar:

Bytecoin

Chatcoin

Iconomi coin

Riggers coin 

Benzer bir uygulama da Binance tarafında gerçekleştirildi. Bugün itibariyle 12 Ekim Cuma saat 10: 00 da Binance dört kripto paraların listeden kaldırıldığını açıkladı. Bu Coinlerle ilgili para çekim işlemi 12 Kasım saat 10:00’a kadar devam decek.

Piyasanın tepkisi

Binance duyurusun ardında bu dört Coinde de düşüşler yaşandı. Bitcoinin hafif düşüşü diğer kripto paralara kat kat fazla yansıyor. Kripto para piyasasının kralı Bitcoin piyasada o kadar etkili ki, nefes alıp biraz geri gitse tüm Coinler sapır sapır dökülüyor. O nedenle piyasayı çok dikkatli izlemek gerekiyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial