Home Altcoin TRON Token Yaktı, Fiyatı % 8 Fırladı

TRON Token Yaktı, Fiyatı % 8 Fırladı

TRON Token Yaktı, Fiyatı % 8 Fırladı

0

TRON Token yaktı, fiyatlar fırladı ve beklentiler arttı. Bir diğer olumlu haber ise TRON tipping sitesi Seedit’den geldi.


TRON Token Yaktı, Fiyatlar Fırladı

TRON Vakfı, Ethereum ağından çıkarak kendi blockchain sistemini kurma çalışmaları kapsamında token yakma faaliyetlerinin 5. setini gerçekleştirdi. 13 Eylül’de Vakıf, 4.9 milyar aktif durumda olmayan tokeni yaktı.

Justin Sun, bu gelişmeyi Twitter hesabından şekilde duyurdu:

 

Tron Mainnet, bu sene 25 Haziran tarihinde yeni TRX tokenlerin piyasaya sürülmesi ile birlikte hizmete geçirilmişti. Token yakma işlemi Medium sitesinde perşembe günü duyuruldu. Tokenlerin tamamı ile yakıldığından emin olmak için, hepsi bir daha asla ulaşılamayacak veya geri getirilemeyecek adreslere gönderildi.

Bu işlemin TRX fiyatlarına olumlu etki yapması bekleniyordu. İşlemin gerçekleştiğinin kamuoyuna duyurulması ile birlikte TRX fiyatlarında %8 den fazla artış yaşandı.

Bir başka TRON haberi de meşhur tipleme yani bahşiş verme platformu Seedit’den geldi. Popüler sosyal bahşiş verme platformu Seedit, çok ciddi bir başarı ile kendileri için önemli bir dönüm noktasını aştıklarını açıkladılar. Paylaştıkları bilgilere göre şu ana kadar kullanıcılara 18 milyondan fazla TRX gönderilmiş durumda.

Blockchain teknolojisi üzerine kurulu olan Seedit, resmi olarak yaklaşık 265.000 fazla kullanıldı.

Seedit, insanların dünyanın her tarafına kolay ve etkili bir şekilde hem de ucuza TRX ödemeleri göndermeleri için kurulan bir site.  Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarında oluşturulan basit ödeme emirleri bu platform sayesinde gerçekleştiriliyor.

Bütün bu haberler TRON’un geleceği için olumlu gelişmeler olarak kabul ediliyor.

Kaynak için tıklayınız

Ayrıca bakınız: Tron Exodus Entegrasyonu Duyuruldu – Tron [TRX] Yükseliş Trendi Başlıyor mu

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial