Home Kriptopara Haber Kripto Para Piyasası Pazar Uykusunda: Piyasalar Momentum Bekliyor

Kripto Para Piyasası Pazar Uykusunda: Piyasalar Momentum Bekliyor

Kripto Para Piyasası Pazar Uykusunda: Piyasalar Momentum Bekliyor

0

Kripto para piyasası pazar uykusunda diyebilirim. Ethereum (ETH) sabit dururkenBitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Monero (XMR) geri çekiliyor.

Kripto para piyasası pazar günü ne durumda birlikte inceleyelim:

Piyasalar bugün küçük bir geri çekilme gösteriyor. Genelde hafta sonları piyasalar durağanlaşıyor ve toplam sermaye miktarı başka bir gün için 200 milyar doların üstünde kalıyor.

Bitcoin dünden beri bir miktar değer kaybetti ve şu anda 6.500 dolardan işlem görüyor. Boğa momentumu hafta sonu boyunca azalmış görünse de BTC için kritik direnç seviyesi halen 6,600 dolar civarında.

Ethereum (ETH) ise değerini arttırdı ve yazı yazılırken 219 dolar seviyesine yükselmişti.

Kripto para piyasası pazar günü altcoinlerin durumu

Altcoinler bu sabah kırmızı ağırlıklı bir görüntü veriyor. İlk on arasında bulunan Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Monero (XMR) son 24 saatte %2-3 oranında değer kaybettiler. Diğerleri ise çok az hareketlerle çoğunlukla sabit kaldılar.

İlk 20 listesindeki altcoinler ise benzer bir görüntü çiziyorlar. Çoğu yüzde 1 ile 2 oranlarında düşüş yaşadılar. Dün yaptığı büyük pump ardından Tezos (XTZ) %4 oranında değer kaybetti ve 1.59 dolar seviyesine düştü. Sadece Dogecoin (DOGE) %1.7 oranında artış ile yeşile döndü.

Daha büyük portreye baktığımızda ilk yüzdeki Aurora (AUR) %11 ile en çok kazanan altcoin oldu. Bitshares (BTS) ve Populous (PPT) ise son 24 saatte %6-7 oranında artış gösterdiler.

Kaybedenler kısmına baktığımızda ise Rchain (RHOC) %11 oranında değer kaybetti. Nano ve Zcoin (XZC) ise %6-7 oranında değer kaybederek onu takip ettiler.

kripto para piyasası pazar uykusunda
kripto para piyasası pazar uykusunda

Pazar günü toplam kripto para piyasası hacminde büyük bir değişiklik yaşamadı. Dünden beri toplam piyasa hacminde çok fazla bir hareket olmadı. Toplam hacim 199 milyar dolara düştükten sonra Pazar günü bu saatlerde 202 milyar dolara tekrar yükseldi.

Kripto para piyasası pazar günü günlük işlem hacmi 10 milyar doların biraz altında kalmış görünüyor. Geçtiğimiz hafta boyunca piyasalar bir miktar hareketlense de aylık görünüm %4 azalmış durumda. Bitcoin (BTC)’in piyasadaki egemenliği ise halen güçlü ve %55.7 oranlarında.

En güncel kripto para haberlerini okumak için bizi takipte kalın.

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial