Home Altcoin Tron Exodus Entegrasyonu Duyuruldu – Tron [TRX] Yükseliş Trendi Başlıyor mu

Tron Exodus Entegrasyonu Duyuruldu – Tron [TRX] Yükseliş Trendi Başlıyor mu

Tron Exodus Entegrasyonu Duyuruldu – Tron [TRX] Yükseliş Trendi Başlıyor mu


0

Tron Exodus Entegrasyonu ile büyümeye devam ediyor. Exodus isimli kripto ticaret platformu, son  sürümü olan “1.60.0” versiyonunda Tron [TRX] ile iş birliğine gideceklerini duyurdu.


Tron Exodus Entegrasyonu

TRON’un kurucusu Justin Sun, kişisel Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili açıklama yayınladı.

Tron Exodus Entegrasyonunu duyuruyoruz. [TRX] 1000’den fazla işlem çiftiyle yerleşik bir borsa özelliğine sahip masaüstü cüzdan olan @exodus_io‘ya entegre edilmiştir. Artık Tron’unuzu 40’dan fazla varlık üzerinden gönderebilir, alabilir ve alım-satımını yapabilirsiniz.

Exodus, Mainneti yapılmakta olan kriptoparaları değerlendirmek, bu işlem için gerekli altyapıları hazırlamak ve kullanıcılara sorunsuz bir değer saklama ortamı sunmasıyla ünlüdür. Exodus, platformunda tüm kullanıcıları için TRX ERC20 tokenleri ile orjinal TRX takasını halen destekliyor. Ayrıca platform, tüm TRX sahipleri için merkezi borsalarda özel anahtar mülkiyet olmaksızın depolama ve takas olanakları sağlamaktadır.

Powernator62 adlı bir twitter kullanıcısı:

“Fiyatlar hala çok çok çok düşük, çoğu param gitti, Justin lütfen bir açıklama yap ????”

Bir başka Tron kullanıcısı:

TRON treni daha durmadı

Tron Exodus Entegrasyonu dışında, Exodus, aynı gün içinde Ethereum varlıkları bölümüne Tether‘i [USDT] eklendiğini açıkladı. Borsa ayrıca Vechain tokenleri için Mainnet takasını destekliyor ve şu anda EOS’un eklenmesi üzerinde çalışıyor. Ancak, ekip bunun için bir zaman çizelgesi belirlemedi.

Tron [TRX] marketcap’a göre şu anda 13. sırada. Coin, 1.3 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0.019 dolardan işlem görüyor. Tron Vakfı geçtiğimiz günlerde, 13 Eylül’de 5. parti coin burn programını duyurdu. Tron, ekibin açıklamasının ardından fiyatında %9’luk ciddi bir artış gördü. TRX’in dün 0,20 dolar seviyesini aştığı görülüyor. Bununla birlikte fiyatlar hafif düşüş eğilimine geçti ve mevcut fiyatlarına ulaştı.

TRON YÜKSELİŞE GEÇER Mİ

25 Haziran‘da gerçekleşen Mainnet lansmanını yayınlayan Tron, çeşitli borsa platformlarından destek aldı. Şu anda, para OKEx üzerinde en çok işlem görenlerin arasında görülüyor. BitForex, Binance, Huobi, Bithumb vb. tarafından da yakıdnan takip edilmekte. Tron ile Exodos Entegrasyonu, Tron’u yükseliş trendine geçirir mi bunu önümüzdeki zaman dilimleri gösterecek. Tron özellikle Türk yatırımcısının bir hayli ilgisini çeken bir kriptopara.

Tron Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen TIKLAYIN 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya