Home Altcoin NANO İçin Boğa Koşusu Başladı Mı? Şaşırtıcı Şekilde NANO Fiyatı Yükseldi. Tezos XTZ De Ondan Geri Kalmıyor

NANO İçin Boğa Koşusu Başladı Mı? Şaşırtıcı Şekilde NANO Fiyatı Yükseldi. Tezos XTZ De Ondan Geri Kalmıyor

NANO İçin Boğa Koşusu Başladı Mı? Şaşırtıcı Şekilde NANO Fiyatı Yükseldi. Tezos XTZ De Ondan Geri Kalmıyor

0

Haftanın sonuna, kripto paraların çoğu artsa da bazı coinlerin diğer coinlerden daha iyi olduğunu görerek girdik. En etkileyici yükselişlerden birini NANO gerçekleştirdi. 15 Eylül’de %14.55 ve %2,71’lik bir işlem değeriyle NANO fiyatı yükseldi. Yazım sırasında, Nano, 24 saatlik pazar hacmi 42.872 milyon dolar olan 361.468 milyon dolarlık piyasa değeri elde etti.


nano fiyatı yükseldi
NANO Fiyat Grafiği

Kripto para borsası Binance, platformda gerçekleşen işlemlerinin %88′ inden fazlasıyla Nano’nun işlem hacminin çoğunu keyifle kullandı. Binance’deki 24 saatlik toplam hacim, 38,35 milyon dolar oldu.

Nano’nun fiyatının artması,birçok Reddit ve Twitter kullanıcıları neşeli yorumlarla memnuniyetlerini yansıttı.

Reddit kullanıcısı StanG şunları söyledi:

“Bu fiyatların sık sık yükselme şeklini çok seviyorum artık. Nano’nun yükseleceğine her zaman güvendim ve yaptı. Evet!”

Nano, özellikle Nano ekibinin saniyede 750 blok/saniye hızında maksimum işlem başardığını bildirmesiyle, kriptosferde oldukça heyecan yarattı. Bu başarının ardından Nano şunları duyurdu:

“Beta ağ stres testine katılan herkese büyük bir TEŞEKKÜR EDERİZ. Kullanıcılar, 756 blok/saniye olarak bildirilen bir zirve ile 30 dakikadan fazla süren ortalama 75 TPS’yi rapor ettiler.”

Birkaç hafta önce NANO fiyatı yükseldi. NANO, kripto para biriminin Bitcoin Superstore’da kabul edilmesi haberinin ardından %43’lük mükemmel bir yükselişe tanık olmuştu. Dünyada bir ilk olan Superstore, John Lewis, ayrılan CEO’su Jack Ma’nın Alibaba’ sı ve Jeff Bezos’ un Amazon’ u gibi mağazalardan ürünler için kripto para kabul ediyor.

Boğa dalgasıyla uğraşan bir başka kripto-para birimi, CoinMarketCap’e göre, en iyi 100 kripto-para birimi grafiğinde %29,70 gibi çarpıcı bir oranda yükselen Tezos (XTZ). XTZ, bu yazı yazılırken 1,03 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile 1,69 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Bazı raporlar, Tezos Vakfı’nın 17 Eylül Pazartesi günü Mainnet’i pazara sunacağına dair duyurusunu destekliyor.

NANO ile ilgili daha fazla haber için lütfen tıklayınız.

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial