Home Bitcoin Paniğe Gerek Yok; Bitcoinin Geleceği Kesinlikle Parlak!!!

Paniğe Gerek Yok; Bitcoinin Geleceği Kesinlikle Parlak!!!

Paniğe Gerek Yok; Bitcoinin Geleceği Kesinlikle Parlak!!!

0

Kripto pazarında gündelik sıradan bir durum; bir çok çekimser yatırımcı, hafif olumsuz bir durumla karşılaştığında Bitcoin’in boğazına yapışmak için sırada bekliyor. Ancak paniğe gerek yok, çünkü Bitcoinin geleceği kesinlikle parlak!


Bitcoinin Geleceği Var!

Tabii ki, Bitcoin yatırımcılarını 20.000 $’ı bulan geçen yılki rekor seviyesinden sonra  neredeyse % 70′ i aşan oranda değer kaybettiği için hiç güldürmedi. Kripto para, o zamandan beri mücadele ediyor ve eğer gerçekten diğer altkoinlerden daha değerli durumunu devam ettirecekse, buna karşı çıkanlar ve şüphe duyanlar için şu an geç kalmış bir meseledir.

Birçok kötümser kişi için, en büyük kripto paranın ölüm yatağında olduğunu düşünüyor. Üstelik piyasadaki son dönemdeki kötü performansla birlikte, yüksek beklentileri olan projelerin yetkililer tarafından silinip gideceği konusunda hem fikir olunduğundan dolayı, çöküşten önce ki son demlerini yaşamakta. Gerçekten de Bitcoin beklentilere cevap veremedi ve ETF projeleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından şimdiye kadar reddedildi.

Yatırımcılar, böyle bir düşüşten sonra cazibesini tekrar yakalayan kripto paranın Bitcoin’ den başkası olup olmayacağını merak ediyorlar. Bitcoin, aslında hiç bir yere kaybolmadığını kanıtladı. Ancak, zamanında ki kayıplar, spekülasyonlar ve inanç azalması yalnızca korkak yatırımcıları düşündüren bir mesele değil.

Negatif yönünü bir kenara bıraktığımızda, birçok banka artık Bitcoin’e yer verdiği için kripto para hala canlı kalmakta. Bitcoin, birçok uzman tarafından öngörüldüğü gibi finans piyasasının geleceği olarak görülmekte. Ve bunu araştırmalara ve anketlere dayanarak yapmaktadır.

Bitcoinin Geleceği Konusu

Kısa bir süre önce, bir araştırma firması olan Qriously ile büyük bir kripto para borsası, Bitcoinin, kripto para birimleri için önemli bir güç merkezi olan Amerika Birleşik Devletleri’ nde neden bir artış beklendiği konusunda bir araştırma yürüttü.

ABD’deki öğrencilerin % 18’inden fazlası, Bitcoin ve başka bir dijital paraya sahip olduklarını belirtmiştir. Bu da, Bitcoin’ e sahip olmanın, benimsenmesiyle birlikte yükselişte olduğunu göstermektedir. Ankete katılan öğrencilerin% 17’si, aynı zamanda ankete katılan genel nüfusun % 9’una kıyasla, kripto para birimini iyi bir fırsat olarak onaylamıştır.

Birçok uzman, dijital paranın insanların hayal gücünü yakalayabilmesinden dolayı, son zamanlardaki çöküşüne rağmen Bitcoinin geleceği konusunda yatırımcıların şu andaki davranışlarını tahmin ediyorlardı. Günlük fiyat volatilitesi hiçbir yere kaymıyor. Ancak kripto paranın bir çok artı ile donatıldığı görülüyor, bu yüzden de risk-kazanç oranının boğa yatırımcılarının tarafına doğru kayması çok güçlü olasılıktır.

Peki siz hala Bitcoinin geleceği olduğuna inanıyor musunuz?

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial