Home Altcoin Litecoin’in Kurucusu Charlie Lee, LTC’lerini Neden Sattığını Açıkladı!

Litecoin’in Kurucusu Charlie Lee, LTC’lerini Neden Sattığını Açıkladı!

Litecoin’in Kurucusu Charlie Lee, LTC’lerini Neden Sattığını Açıkladı!

0

An itibariye devam eden Litecoin zirvesinde Litecoin’in kurucusu Charlie Lee de olmak üzere bir çok konuşmacı sektör ile ilgili düşüncelerini aktardı.


Litecoin’in Kurucusu Charlie Lee Sektör ile İlgili Görüşleri

Charlie Lee, zirvenin ana amacının kripto paraları çevreleyen FUD’u ortadan kaldırmak olduğunu söylerek sözlerine başladı. Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, elindeki tüm LTC’lerini çıkarması günlerce sosyal medyayı işgal etmişti. Bu konuyu koinmedya olarak haber yapmıştık. Ayrıca Lee, Litecoin fiyatlarının 400 dolara çıkacağı tahmininde bulunmuştu. İlgili haber için TIKLAYINIZ!

Lee, kararının arkasından olduğu ifade ederek,“eğer satmasaydım, hapı yutmuştum” dedi.  Lee, LTC fiyatların iyi olduğu zamanlarda neden sattığını ve bu gelirle neler yaptığını açıkladı.

Zamanımı Coinbase ile uğraşmak yerine elimdeki tüm LTC’lerimi satarak tamamen Litecoin’in gelişmesine odaklandım. İyi ki satmışım. Eğer bu kararı vermeseydim, hayatıma başk bir rota çizmek ve para kazanmak için başka bir iş yapmak zorunda kalacaktım.

Lee, bir konun altına çizerek, şu anki gibi piyasaların düştüğü zamanlarda yatırımcıların ellerindeki varlığa sahip çıkması ve zarardayken satmamaları gerektiğini vurguladı. Sözlerine, LTC’nin tüm diğer para birimlerini geride bırakarak dünya boyunca bir para birimi olması için kendine hedef belirlediyle devam etti.

Charlie Lee şöyle konuştu:

“Litecoin avuçlarımda dünyaya geldi. Çok iddialı bir lider değilim fakat tek vizyonum piyasa da uzun yıllar etkisi olacak ve keyif alacağım bir şey tasarlamaktı.”

Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, merkeziyetsiz bir ekosistemden ve bunun sosyal medyaya etkisinden konuşmaya devam etti. Lee, kripto dünyasının hızlı gelişmesiyleü bir çok insanın kendisine yaklaşarak çalışmak istemesinden bahsetti.

“Ben sadece insanların ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için teşvik ediyorum. Eğer düşünceleri LTC’yi küresel bir para birimi yapmak ise kesinlikle bundan memnuniyet duyarım.”

Ayrıca Lee, insanların kripto paralara karşı kitaptaki yazılanlar gibi yaklaşmamaları gerektiğini belirtti. Kripto dünyasında ana konu fiyat değildir fakat toplumsal kabulu, kripto paranın başarısını karar verdiğini ekledi.

Aynı zamanda 2017’nin o muhteşem boğa koşusundan sonra o sıkıcı tüm hardwork’ların piyasayı boğduğundan bahsetti. Lee’nin asıl vermek istediği mesaj, kripto paraların günümüzün bozuk fiat para birimi sorununa nasıl çözüm sunduğudur.

 


Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial