Home Altcoin Herşeye Rağmen Ripple’a Yatırım Yapılır mı?

Herşeye Rağmen Ripple’a Yatırım Yapılır mı?

Herşeye Rağmen Ripple’a Yatırım Yapılır mı?


0

Ripple’a yatırım yapılır mı? Ripple sahiden güvenilir mi? Kripto para meraklıları her daim kendi  coinlerinin propagandasını yaparlar.


Herşeye Rağmen Ripple’a Yatırım Yapılır mı?

 

Kendi coinlerinin diğerlerinden daha fazla kullanım alanına sahip olduğu veya daha güvenilir olduğu gibi konularda hep bir çekişme içerisindedirler. Bununla birlikte, “tarafsız, güvenilir ve gözde bir coin bulabilmek mümkün mü?” Weiss Ratings‘in buna bir cevabı var gibi görünüyor.

Weiss Ratings’e göre Ripple’a Yatırım Yapılır mı?

Cuma günü, Weiss Ratings, Ripple XRP’sini son zamanlarda aldığı yoğun eleştiriye rağmen desteklediğini açıkladı.
Ripple XRP’ye karşı olanlara veya eleştirenlere çok fazla katılmayan Weiss. Haksız eleştirileri yapanların kripto para birimine düşman olanlardan çok farklı olmadığını belirterek tutarlılık çağrısı yaptı. Bununla birlikte şu hususu da ilave etti. Kripto para dünyasında sebebini bilmediğim bir şekilde Ripple’ın geniş bir kullanımı var. Ripple’a yatırım yapılır mı? Bu sorunun cevabını kendim de bilmiyorum. Dedi.

Derecelendirme platformu, XRP’yi bankalararası işlemlerde yer alan aracılardan kurtulmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını da söylerek övdü.
Bu arada, Weiss Rating’in Ripple XRP için yaptığı pozitif propaganda ilk değil, daha önce de yapmıştı. Şunu söylemekte fayda var.  Yatırım seçenekleriniz arasında XRP’nin olması gerektiğine işaret eden bazı seçenekler var. Bunlardan en önemlisi de kripto paranın sahip olduğu “karşılıklı kullanılabilirlik” vizyonu olduğunu ifade edebiliriz. Küresel çapta 50’den fazla kripto para borsasında işlem gören Ripple gerçeğini düşündüğümüzde, Ripple’a Yatırım Yapılır mı sorusuna kendimiz cevap bulmamız gerekiyor.

Ripple analizi

Cumartesi günü dalgalanma fiyatı, baskın düşüş trendinden kurtuldu ve Dolar karşısında % 2.2’ye yakın bir değer kazandı.

Eğilim yönünde değişiklik olsa da, paritenin fiyatı dalgalanmayla sürdü. Ve piyasada istikrarsız hale geldi. Günün başlangıcında 0.278 $ ‘a yakın bir değere ulaşmak için düşüş trendinden ayrıldıktan sonra XRP / USD değeri 0.276 $’ ya geriledi. Ve daha sonra Asya ticaret seansında tekrar 0.280 $ ‘a ulaştı.

XRP / USD, psikolojik direnç seviyesine karşı 0.278 $ fiat civarındaki istikrarlı bir fiyat sağlayamadı.
Aşağı ve Yukarı yönlü eğilim devam ederken, Tokyo işlem seansının sonunda XRP / USD istikrarlı bir yükseliş trendini sürdürmeye çalıştı. Ve Avrupa ticaret seansında 0.2835 $ seviyesine ulaştı. Ve nihayet tekrar 0.278 $ seviyesine indi.

Herşeye rağmen, Avrupa ticaret seansında, XRP / USD ticari çifti yeniden toparlanarak 0.2830 $ seviyesine yakın bir değere yükseldi. Üst ve alt trend çizgileri arasındaki boşluk 0.280-0.276 kayda değer görünüyor. Dikkat edilmesi gereken bu durum, önemli giriş / çıkış pozisyonlarına yol açabilir.

Şu anda, XRP / USD ticaret hacmi 0.2830 $ ‘a yakın değerde. Değer kazanmış ve direnç seviyesinden ayrılmış. yükseliyor görünüyor. Trend korunursa 0.295 $ ‘a ulaşabilir.

Ripple’a yatırım yapılır mı? Bence bu sorunun cevabını her Kripto meraklısı kendi araştırmaları neticesi kendi karar vermeli. Gelişmeleri bizimle takip edin.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya