Home İnceleme İco Hangi ICO Ne Kadar Kazanıyor ? En çok kazanan ICO Hangisi?

Hangi ICO Ne Kadar Kazanıyor ? En çok kazanan ICO Hangisi?

Hangi ICO Ne Kadar Kazanıyor ? En çok kazanan ICO Hangisi?

0

Sizce en çok kazanan, en karlı ICO hangileri ?  Bu  alanda yatırım yapmak isteyenler sanırım bu sorunun cevabını çok araştırmışlardır. Bu yazımızda kısaca cevabını vermeye çalışacağız


 

En Çok Kazanan ICO Hangisi Öğrenmek İster misiniz?

En çok kazanan ICO, kripto para piyasasına her zaman merak edilen ve araştırılan bir konu olmuştur. Kripto araştırmacısı Steven Zheng 300 kadar ICO listelemesi yaptı ve buradaki ICO ları hem puanladı hem de değerlerine göre listeledi. Yaptığı çalışmada birkaç noktayı göz önüne aldı;  topladıkları miktarlar ve zamanı, token fıyatı, şu anki fiyatı ve getirileri. Bu yazıda en önemli olanlardan bahsedilecek ancak Zheng kendisi tüm listeyi twitterda paylaştı.  Biz de bu listeden sizin için en çok kazanan ICO araştırması yapıp özetledik.

En çok kazandıran ICO

İlk Para Tekliflerinde En Yüksek Getiriye Sahip Olanlar

% 0-10 Kazanç: Telcoin, Bread, Kyber Network, Civic, Lympo, AdToken

Çok sevindirici bir olay:  Lymbo çok yeni bir ICO, daha 2018 şubatında piyasaya girdi ve şu anda kar elde ediyor. Telcoin ve Kyber Network ikiside Aralık 2017 de başladı ve 20818 ayı piyasası başlayana kadar devam etmeyi başardı.  2016 da başlatılaan diğer coinlerin, First Blood ve Lyke gibi , % 10 dan fazla kar edememesi çok üzücü. Halbuki piyasa 2017 de patlama yaşamıştı.

% 10-50 Kazanç:  Golos, Hive Projesi, Naga group, Mainframe, Power ledger, Enjin Coin, Lunyr

Kazanan tarafta tanıdık isimlerin olması çok güzel,bunların sadece 4 tanesi birkaç ay önce başlamıştı aslında. Tomochain, Metronome,Mainframee ve Credits hepsi 2018 de başladı.

% 50-100 Kazanç: Tokenomy, Cybermiles, Decntraland, Pundi X , Substratum

Vir çok kimse pundi X ‘in ( daha  çok yeni ocak 2018 de başlamış) iyi işler yapacağına inanmıyordu. Görünen o ki beklentilerei çoktan aşmış durumda. Aynı şekilde, % 100 getiriyle  Substratum da.  Bu projelerin bazıları bu yıl aşam aşama yükseldi, diğerleri ise çok ani fırlamalara yaptı ve orada kaldı. Hazırlayın kendinizi bakın neler var!

% 100 Kazanç:Matrix, Wagerr, Tezos, Wanchain, Iconomi, Aternity, Dragonchain, Basic Attention Token, EOS, Dent, ICON, Omise GO, Zilliqa, Populous, Ox, Golem, Augur, Storj-x, Lisk, Ark, Neo

Çok fazla geldi değil mi? Bu grupta en çok kar getiren ilk üç tanesi yok. Evet bunların çoğu iyi bilinen yatırımlardan ama hiç bilinmyenlerden onlarcası  yüzde yüz kar elde etmeyi başardı, hemde çok kısa bir zamanda. Zilliqa  bu sıralamanın yıldızı durumunda, % 1033.33 den daha az bir karı olmadı ( ya dan 20 katı kar diyelim) ve ICO su daha çok yeni ocak 2018 de tamamlandı. Komodo da dikkatleri üzerine çekiyor: kasım 2017 ICO sunu takiben 45 katı birden büyüdü o zamandan bu yana.( % 4581.82)

İlk Üç Sıra ve Kazancı

3.sırada Strat’ ICO su var Temmuz 2016 da tamamlanmış ve STRAT tokenleri bir peniden bilie daha az fiyata satılmış.(0.007 dolar). 11 Eylülde STRAT Token fiyatları yaklaşık 1.36 dolar ve 2016 dan bu yana ROI 19.371 dolar gibi baş döndürücü bir fiyata sahip oldu.

2.sırada Spectrecoin var. Muhtemelen hiç beklenmeyen bir sonuç. XSPEC tokenleri Coin Market Cap piyasasında ilk 100 de bile yok ama yine de 2. en çok kazandıran coin.görünen o ki XSPEC tokenleri 0.001 dolardan ocak 2017 de satılmıştı ve şu anda 0.22 dolardan işlem görüyor. Zheng’in hesaplamalarına göre kazancının miktarı % 24400.00 arttı

Ethereum, elbette 1 numaraya şaşırmadık ama yinede çok etkilieyici. ETH  yılın en düşük seviyesini görmesine rağmen hala en üretken ve kazançlı coini. 11 eylül ititbariyle fiyatı 185.52, kazancı, % 59552 lik Spectrecoinin iki katı  durumda. Diğer taraftan coin şu anda dört yıldır piyasada ve bu da değerini bir nebze açıklıyor.

Kısaca kazançlı coinleri anlatmaya çalıştık ve en çok kazanan ICO hangisi sorusuna cevap aradık.  Umarız faydalı olmuştur.

ICO hakkında bilgi almak için bakınız

Zheng’in yazısı için tıklayınız

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial