Home İnceleme Cüzdan Abra, Tron ve Cardano’yu Mobil Cüzdanına Ekledi

Abra, Tron ve Cardano’yu Mobil Cüzdanına Ekledi

Abra, Tron ve Cardano’yu Mobil Cüzdanına Ekledi

brave
0

Abra yaptığı açıklama ile mobil cüzdanına Basic Attention Token, Tron ve Cardano’yu eklediğini bildirdi. Ayrıca yapılan açıklamada Abra Mobil Cüzdan’a önümüzdeki hafta içinde Bitcoin Cash fonu ile yükleme yapılma özelliğinin de ekleneceği bildirildi.


Abra Mobil Cüzdanı Gelişmeye Devam Ediyor

Şu anda en iyi mobil cüzdanlardan biri olan Abra cüzdanı gelişmeye devam ediyor. Bilindiği gibi Avrupa’lı müşteriler Abra cüzdanlarına doğrudan banka hesaplarından para transfer edebiliyorlar. Bu paralar ile Abra cüzdanda farklı kripto paralara alabiliyor bunları gönderebiliyor yada abra cüzdanınıza kripto para alabiliyorsunuz. Abra cüzdan avrupalı müşteriler için kripto para borsaları arasında itibari para geçişi için en iyi metodlardan biri durumunda. Şu anda Avrupalı bir müşteri Abra Cüzdan aracılığıyla Euro ile 28 kripto para arasında değişim işlemini kolayca yapabiliyor.

Abra cüzdanı aracılığıyla müşteriler portföylerini takip edebiliyor, Bitcoin ile diğer kripto paralara arasında değişim işlemi yapabiliyor ve daha da önemlisi kripto paraların pazar fiyatlarını anlık olarak görebiliyor.

Şu anda Abra cüzdanda 50 itibari para tanımlanmış durumda. Abra uygulamasında bu 50 itibari para ile 28 kripto para karşılıklı olarak işlem yapılabiliyor.

 

Abra Emin Adımlarla İlerliyor

Abra özellikle kullanım kolaylığı sayesinde sadece tecrübeli kripto para yatırımcıları için değil kripto para yatırımı konusunda yeni olanlar için de iyi bir başlangıç alternatifi konumunda. Farklı ülkelerin para birimleri ve dillerini de destekleyen Abra uygulaması şu anda tüm dünyada en fazla kullanılan kripto para cüzdanlarından biri olarak biliniyor. Özellikle bankalarla ve itibari paralarla olan entegrasyonu dışında Avrupa Birliği standartlarında yüksek güvenlik özellikleri nedeniyle en güvenilen cüzdan uygulamalarından biri olarak hızla büyümesini devam ettiriyor.

Avrupa dışında özellikle ABD’de de oldukça aktif bir müşteri kitlesi olan Abra uygulaması ile ABD vatandaşları banka havalesi dışında American Express, Mastercard ve Visa gibi kredi kartları ile de dünya çapında kripto para alımı yapabiliyorlar.

Abra tam olarak uçtan uca bir cüzdan olarak üçüncü bir tarafın onayı olmaksızın kişisel özel şifre ile açılıyor. Bu özellikleri ile de Avrupa Birliği standartlarına tam uyumlu sertifikalandırılmış bir cüzdan olarak hizmet veriyor.

Şu anda Abra uygulamasının en büyük rakipleri Coinbase ise sadece Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic ve Bitcoin Cash’i destekliyor. Tabiki Bitcoin dışında.


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave