Home Altcoin Cardano Ne Zaman Alınmalı?

Cardano Ne Zaman Alınmalı?

Cardano Ne Zaman Alınmalı?

0

Cardano ne zaman alınmalı? Bu soruya teknik analiz çerçevesinde kısaca cevap vermeye çalışalım

 

koinmedya_brave

Cardano Ne Zaman Alınmalı?

Cardano (ADA) fiyat grafiği daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler yaparak ilerliyor. Bu standart bir yükselen trend göstergesi. 29 Haziran’dan bu yana Cardano dolar bazında %75 yükseldi. 0.11 dolar seviyelerinden başladığı yolculuğa 20 gün sonra 18 Temmuz tarihinde neredeyse 0.20 dolara yükselerek taçlandırdı. Yazı yayına hazırlandığında ise 0.158 dolardan işlem görüyordu.

Fiyat şu an düzeltme yapıyor ve 200 EMA desteğini aşağı yönlü kırmış vaziyette. Düzeltme fiyatlar 0.146 dolardaki Fib127.2 desteğine dokununcaya kadar devam edecek gibi görünüyor.

Bu seviye aynı zamanda aşağı yönlü hakim trendin yukarı yöne dönüşünü simgeleyen kritik değere tekabül etmektedir. Bu fiyat belki de yatırımcıların ilgisini çekecek olan fiyattır ve o seviyeye gelince aşağı yönlü gidişat sonlanabilir.

Evet şu an beklenmesi gereken seviye 0.146 dolar sınırı. Fiyatlar bu sınıra kadar gerilediğinde piyasa dinamikleri daha aşağıya inmesine meydan vermeden tepki alımları ile fiyatı yükseltmeye başladığını gözlemleyebiliriz. Bu senaryo gerçekleşirse alım için de doğru zaman tercih edilmiş olur. Eğer bu seviyede beklenen reaksiyon alınmaz ve destek kırılırsa düzeltmenin sonlanması için ilk hedef olarak 0.125 desteği kalıyor.

Şunu da belirtmekte fayda var Cardano fiyatları şu an tam olarak 200 EMA değerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü bir yönelim de teyid edilmiş değil. Eğer fiyatlar 0.152 seviyesi üzerinde kalmaya devam ederse artış eğilimi burdan da başlayacak olabilir.

 

İmajın Orjinali İçin Tıklayın

Cardano Hakkında Oldukça İyimser Bir Haber Okumak İsteyenler Tıklayınız

 

NOT: Yatırım Tavsiyesi Değildir. Yatırımlarınızı Kendi Araştırmalarınız Sonucunda Yapmanız En Doğrusu Olacaktır.

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial